آغاز امامت اما زمان (عج)
1395/08/14 11:26:46
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

غرب در بحرین دچار کوربینی حقوق بشری شده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تشبیه رفتار غرب به کوربینی حقوق بشری در بحرین گفت: آمریکا،بریتانیا و کشورهای غربی که همواره با ذره بین در ایران به دنبال مسائل حقوق بشری می گردند و اعدام چند قاچاقچی و قاتل را نقض حقوق بشر می دانند اما در مورد سرکوب مردم بحرین یا کشتار مردم یمن سکوت کرده اند.
غرب در بحرین دچار کوربینی حقوق بشری شده است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تشبیه رفتار غرب به کوربینی حقوق بشری در بحرین گفت: آمریکا،بریتانیا و کشورهای غربی که همواره با ذره بین در ایران به دنبال مسائل حقوق بشری می گردند و اعدام چند قاچاقچی و قاتل را نقض حقوق بشر می دانند اما در مورد سرکوب مردم بحرین یا کشتار مردم یمن سکوت کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg غرب,در,بحرین,دچار,کوربینی,حقوق,بشری,شده,است Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن تقبیح رویکرد رژیم آل خلیفه در برخورد با مردم بحرین گفت: منامه به دلیل ترس از سقوط دیکتاتوری آل خلیفه دست به خشونت آشکار و پنهان برای سرکوب اعتراضات می زند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراضات مدنی که بدون توسل به هرگونه خشونتی از 5 سال پیش آغاز شده بود،همچنان ادامه دارد و همین مسئله رفتارهای خشن آل خلیفه را تشدید کرده است.

وی تصریح کرد: رژیم آل خلیفه اقدام به برگزاری دادگاه های فرمایشی در جهت توجیه سرکوب معترضان کرده است اما این رویکرد نیز راه به جایی نخواهد برد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم آل خلیفه از همان ابتدای شکل گیری اعتراضات به دلیل ضعف شدید مشروعیت و ناتوانی در سرکوب اعتراضات پای رژیم سعودی و نیروهای وهابی را به بحرین گشود تا جایی که به آنها اعطای تابعیت کرد.

وی تاکید کرد: اوضاع بحرین علی رغم حضور نیروهای نظامی آل خلیفه ، آل سعودی و ارتش سپرجزیره آنچنان وخیم است که پای بریتانیایی ها نیز به خاک این کشور گشوده شده است.

نقوی حسینی گفت: آمریکا ، بریتانیا و کشورهای غربی که همواره با ذره بین در ایران به دنبال مسائل حقوق بشری می گردند و اعدام چند قاچاقچی و قاتل را نقض حقوق بشر می دانند اما در مورد سرکوب مردم بحرین یا کشتار مردم یمن سکوت کرده اند.

وی تصریح کرد: غرب در بحرین دچار کوربینی حقوق بشری شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با پیش کشیدن روند شکل گیری انقلاب اسلامی در ایران ، گفت: رژیم پهلوی نیز از حمایت های سرسختانه آمریکا و کشورهای غربی استفاده می کردن اما نتوانست صدای انقلابیون ایران اسلامی را سرکوب کند.

وی در انتها گفت: روند انقلابی و اعتراضی مردم بحرین مسئله ای نیست که با حضور نیروهای نظامی چندملیتی ، محکومیت ، شکنجه ، توقیف اموال یا حضور نیروهای چند ملیتی قابل سرکوب نیست و رژیم آل خلیفه در آینده نه چندان دور صدای مردم بحرین را خواهند شنید.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet