هدر موبایل
1395/08/14 13:41:32
سرویس اجتماعی
محجوب مطرح کرد:

هشدار نسبت به تصرفات غیرقانونی در سواحل شمالی/ لزوم تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و سواحل

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با هشدار نسبت به تصرفات غیرقانونی در سواحل استان‌های شمالی بر لزوم تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و سواحل برای مقابله با این معضل تاکید کرد.
هشدار نسبت به تصرفات غیرقانونی در سواحل شمالی/ لزوم تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و سواحل عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با هشدار نسبت به تصرفات غیرقانونی در سواحل استان‌های شمالی بر لزوم تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و سواحل برای مقابله با این معضل تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/74315.jpg هشدار,نسبت,به,تصرفات,غیرقانونی,در,سواحل,شمالی/,لزوم,تشکیل,سازمان,توسعه,و,عمران,دریا,و,سواحل Icana

علیرضا محجوب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تصرفات غیرقانونی سواحل  از سوی افراد سودجو انتقاد کرد و گفت: متاسفانه در استان های شمالی به ویژه گیلان و مازنداران شاهد تصرفات غیرقانونی سواحل از سوی افراد سودجو هستیم در حالی که سواحل ثروت ملی کشور و متعلق به عموم است.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم برخورد جدی با تصرفات غیرقانونی سواحل در استان های شمالی تاکید کرد و گفت: از آنجایی که این موضوع دست اندازی به حقوق عمومی است بنابراین به صورت جدی می طلبد دستگاه قضا با این افراد به شدت برخورد کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه سواحل استان‌های شمالی به نام حقوق عمومی باید از سودجویان پس گرفته شود، تصریح کرد: ساحل خواران غاصب حقوق عمومی مردم هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، بر لزوم تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و سواحل برای مقابله با تصرفات غیرقانونی در سواحل تاکید کرد و گفت: هر چند به بوروکراسی اداری برای رفع این معضل خیلی خوشبین نیستم اما وجود سازمان مسئولی که بتواند با این معضل مقابله کند بهتر از نبود آن است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هزینه تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و سواحل بسیار بالا است، گفت: نباید فراموش کرد که بوروکراسی هزینه بسیاری داشته و مردم و دولت باید هزینه آن را بپردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet