هدر موبایل
1395/08/14 13:52:17
سرویس سیاسی
پورمختار:

135 ضربه شلاق برای مرتضوی حکم سنگینی است/ شلاق سنگین ترین حکم مجازات اسلامی محسوب می شود

 عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حکم ۱۳۵ شلاق برای مرتضوی بسیار سنگین است.
135 ضربه شلاق برای مرتضوی حکم سنگینی است/ شلاق سنگین ترین حکم مجازات اسلامی محسوب می شود  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حکم 135 شلاق برای مرتضوی بسیار سنگین است. https://cdn.icana.ir/d/019/57405.jpg ,135,ضربه,شلاق,برای,مرتضوی,حکم,سنگینی,است/,شلاق,سنگین,ترین,حکم,مجازات,اسلامی,محسوب,می,شود Icana

محمدعلی پورمختار درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حکم دادگاه بدوی در زمینه پرونده شکایت مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: صدور حکم 135 ضربه  شلاق برای مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی، حکمی سنگین است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس دهم شورای اسلامی توضیح داد: در نظام مجازات اسلامی، حکم شلاق سنگین ترین حکم محسوب می شود و نشان از حساسیت دادگاه بدوی نسبت به پرونده شکایت از مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی است و احتمال دارد در مراحل بعدی رسیدی به پرونده، حکم صادر شده تایید شود.

وی در این باره که انتظار می رفت حکمی برای رد مال نیز صادر می شد، گفت: حکم شلاق سنگین تر از حکمی در خصوص رد مال است اما از آنجایی که موضوع مال در امر حقوقی و کیفری محسوب می شود بعید نیست چنین حکمی در دیوان محاسبات صادر شده باشد.

پورمختار توضیح داد: اگر دیوان محاسبات نسبت به تخلفات مالی مدیر عامل سابق تامین اجتماعی حکمی صادر کرده باشد در دادگاه های دیگر حکمی در این باره صادر نخواهد شد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با این حال باید بدانیم که حکم شلاق بسیار سنگین تر است و نشان دهنده دقت و حساسیت دادگاه نسبت به تخلفات مرتضوی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet