KHANEH MELLAT

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/02/30 13:56:00
سرویس صحن

نماینده فسا: گفتمان پیشرفت و عدالت برای کشور سرنوشت ساز است

**نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات دهم ریاست جمهوری نقش ممتازی در خصوص گفتمان پیشرفت و عدالت دارد، تاکید کرد: این گفتمان برای کشور سرنوشت ساز است.

"محمد اسماعیل دوگانی" ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه با اشاره به واقعه 15 خرداد سال 42 یادآور شد: نزدیک به نیم قرن از مقاومت 15 خرداد سال 42 علیه رژیم طاغوت می‌گذرد.

دوگانی همچنین به نزدیک شدن به بیستیمن سالگرد امام خمینی (ره) اشاره و خاطرنشان کرد: استفاده و بکارگیری افکار امام (ره) و وصیتنامه ایشان باعث رستگاری و مانع دوری از ارزش‌ها خواهد شد.

وی تاکید کرد: امروز کسانی که خواهان پیروی از خط آن حضرت هستند باید به این اصول معتقد باشند.

نماینده فسا اظهار داشت: نمی‌توان مطیع امام(ره) بودن را مطرح کرد و از طرف دیگر با نظام‌های لیبرالیسم و سوسیالیست جهانی همراه یا خدای ناکرده با مسئولیت‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران در پی کسب مال و منافع شخصی بود.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) سیاست را بر اساس دین بنا می‌نهادند، تصریح کرد: نباید این آثار در کشور کم اثر شود و باید با درستی و پاسداری از کشور آن را به نسل‌های بعد منتقل کنیم.

دوگانی یادآور شد: حضرت امام خمینی (ره) شجاع و متدین بود که بدون هیچ گونه تردیدی در برابر تهدیدها ایستادگی می‌کرد.

نماینده فسا در بخش دیگری از سخنانش به دهمین انتخابات ریاست جمهوری اشاره و تصریح کرد: ملت بزرگ ایران در عرصه سنگینی حضور خواهد یافت و باید به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حضور حداکثری باعث عزت ملی می‌شود توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه انتخابات دهم ریاست جمهوری نقش ممتازی در خصوص گفتمان پیشرفت و عدالت دارد، تاکید کرد: این گفتمان برای کشور سرنوشت ساز است.

دوگانی با اشاره به شعار‌های پرزرق و برق برخی از کاندیداها گفت: نباید کاندیداها فقط با شعار پرزرق و برق وارد میدان شوند و باید آسایش و پیشرفت جامعه را در نظر داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet