انتخابات ریاست جمهوری
1388/02/30 16:02:00
سرویس صحن

نماینده ورامین: ملت ایران خدمتگزاران را از شعارگرایان تشخیص می‌دهد

**نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران با تجربه گرانبها از ۳۰ سال مشارکت سیاسی، خدمتگزاران خود را از مدعیان شعارگرا و گفتاردرمان تشخیص می‌دهد.

"سیدحسین نقوی‌حسینی" ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه، ضمن تسلیت عروج ملکوتی آیت‌الله بهجت، از حضور رییس جمهور و هیات دولت در شهرستان ورامین تقدیر و تشکر کرده و اعلام کرد که سفرهای استانی هیات دولت، از جمله اقدامات ارزنده و عدالت محور دولت نهم است.

وی همچنین از حضور وزرای جهاد کشاورزی و نیرو جهت راه‌اندازی و افتتاح پروژه عظیم آب‌شیرین کن قرچک که پس از 30 سال از پیروزی انقلاب موجب حل مشکل آب آشامیدنی 300 هزار نفر جمعیت این شهر شده است، قدردانی کرد.

نماینده مردم ورامین با اشاره به انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری یادآور شد: امروز ملت ایران در حالی به استقبال انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری می‌رود که طعم شیرین خدمتگزاری را طی چهار سال گذشته چشیده و رایحه خوش خدمت را استشمام می‌کند.

به گفته وی، در این رهگذر که آزمون بزرگ دیگری برای ملت، احزابِ، جناح‌ها و گروه‌ها و به ویژه نامزدهای ریاست جمهوری خواهد بود، حضور حداکثری ملت پای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح مطابق موازین ‌تدین، تعهد به آرمان‌های امام و انقلاب و نظام، انقلابی بودن و خدمتگزار بودن، ساده‌زیستی و استکبار ستیزی با تراز نفی سلطه و حمایت از مظلومان و محرومان و حفط یکپارچگی وحدت ملی با رعایت اخلاق انتخاباتی، چارچوب فعالیت انتخاباتی ما خواهد بود.

نقوی حسینی گفت: ملت ایران با تجربه گرانبها از 30 سال مشارکت سیاسی، خدمتگزاران خود را از مدعیان شعارگرا و گفتاردرمان تشخیص داده و قطعا با حضور چند 10 میلیونی خود در پای صندوق‌های رای، حماسه‌ای دیگر هم در عرصه حضور و هم در عرصه انتخاب اصلح خواهند آفرید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: ملت ایران که هنوز سلطه‌گری و تمامیت‌خواهی قدرت‌های غربی و شیطان‌های بزرگ و کوچک را جهت ایجاد موانع بر سر استقلال و عزت ملت ایران با تحمیل، تعلیق پروژه صنعت هسته‌یی، پلمپ شدن صنایع هسته‌یی، تحمیل رژیم پادمانی، فشار بر ایران مبنی بر پذیرش پروتکل الحاقی، درماندگی و انفعال دیپلماتیک و گرفتاری دستگاه سیاست خارجی بر ضعف و پاسخگویی را فراموش نکرده است، امروز شاهد عزت و استقلال و سربلندی ایران اسلامی هستند و در نظام بین‌الملل این استقلال قابل درک است. به طوری که حقوق هسته‌یی خود را با افتخار و عزت دنبال کرده و سلطه‌گران از جمله آمریکا و اسرائیل و رژیم اشغالگر قدس و انگلیس را به انفعال و پاسخگویی کشانده و رعایت حقوق بشر در این کشورها را زیر سوال برده و آن‌ها را به عنوان جنایتکاران جنگی در افکار عمومی جهان مطرح کرده است.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: سخنان وحشت‌زده نماینده انگلیس در شورای امنیت مبتنی بر شیطنت‌ها و ماجراجویی‌های جدید است و همچنین همراهی ‌آمریکا و دروغ پردازان شعار تغییر با رژیم متهم به جنایات جنگی یعنی اسرائیل و فعال شدن برخی شطینت‌های منطقه‌ای همانند مصر و اردن، نشانه‌های وحشت آنان از پیروزی و موفقیت و حرکت پرشتاب جمهوری اسلامی ایران به سوی قله‌های افتخار و سربلندی است.

وی اخلال‌گری و دخالت‌های اخیر آمریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر قدس به همراه هزینه‌های سرسام‌آور عربستان، مصر و اردن در انتخابات هفتم ژوئن لبنان مبنی بر تخریب حزب‌الله و سید حسن نصرالله و حمایت آشکار مداخله گرانه آنها از گروه‌های 14 مارس را نیز از جمله اقدامات وحشت زده استکبار جهانی علیه امت اسلامی دانست.

نقوی‌حسینی در ادامه از این‌که وزارت آموزش و پرورش طی یک سال گذشته و به ویژه طی هشت ماه گذشته که طرح یک فوریتی استخدام معلمان حق‌التدریسی در مجلس مطرح شد، برای تعیین تکلیف معلمان حق التدریس هیچ طرحی را ارائه نکرده است ابراز تاسف کرد.

وی با بیان این‌که برخی قصد دارند تا با اطلاعات غیرکارشناسی مانع از تصویب طرح فوق شوند، گفت: متاسفیم که عقلانیت در وزارت آموزش و پرورش حاکم نیست، بنابراین از مرکز پژوهش‌ها تقاضا می‌شود تا آمار دقیقی در این خصوص ارائه نماید. زیرا هیچ معلمی در آموزش و پرورش 850 هزار تومان حقوق دریافت نمی‌کند.

نماینده مردم ورامین در پایان یاد و خاطره جهادگران رشید اسلام در فتح خرمشهر را گرامی داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet