هدر موبایل
1388/02/30 18:04:00
سرویس سیاسی

تاکید لاریجانی بر لزوم اتخاذ تدابیر مناسب امنیتی برای حفاظت از اماکن مقدس عراق

**رییس مجلس شورای اسلامی بر لزوم اتخاذ تدابیر مناسب امنیتی برای حفاظت از اماکن مقدس در عراق تاکید کرد.

به گزارش خانه ملت، "حیدر یعقوبی" مشاور نخست وزیر عراق در امور بازسازی حرمین شریفین عسگریین به همراه کادر فنی، اداری ستاد بازسازی عتبه سامرا ظهر امروز چهارشنبه با "علی لاریجانی" دیدار و گفت و گو کرد.

لاریجانی در این دیدار حادثه انفجار حرمین شریفین عسگریین را جنایتی بزرگ و غیرقابل تصور خواند و افزود: این حادثه از فجیع‌ترین و غیرانسانی‌ترین حوادث تروریستی در سال‌های اخیر بوده است.

وی ضمن تقدیر از زحمات کادر فنی - اجرایی بازسازی حرمین شریفین عسگریین گفت: ان‌ شاء الله فعالیت‌های انجام گرفته مورد رضایت امام زمان (عج) خواهد بود.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین لزوم اتخاذ تدابیر مناسب امنیتی برای حفاظت از این اماکن مقدس در آینده را یادآور شد و بر آمادگی ملت و دولت ایران برای ادامه کمک و پشتیبانی از بازسازی این حرمین شریفین تاکید کرد.

حیدر یعقوبی مشاور نخست وزیر عراق در امور بازسازی حرمین شریفین عسگریین نیز در این دیدار ضمن تقدیر و از حمایت‌ها و کمک‌های دولت و ملت ایران در امر بازسازی حرمین سامرا گفت: علی‌رغم مشکلات فراوانف با فعالیت‌های  شبانه‌روزی کادر فنی - اجرایی ستاد بازسازی حرمین شریفین عسگریین، کار بازسازی به سرعت پیش می‌رود و تاکنون عمده کار انجام گرفته است.

مشاور نخست وزیر عراق در امور بازسازی حرمین شریفین عسگریین در این دیدار گزارشی نیز از روند فعالیت‌ها و کارهای انجام گرفته و برنامه زمان‌بندی امر بازسازی حرمین سامرا ارائه داد.

وی با بیان اینکه تروریست‌ها و طراحان فاجعه غیرانسانی حرمین شریفین عسگریین در صدد فراهم ساختن سرنگونی دولت منتخب عراق بودند، تصریح کرد: با هوشیاری مرجعیت شیعه و مردم عراق، تروریست‌ها در دست‌یابی به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet