پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/08/21 10:29:32
سرویس سیاسی
نوروزی:

احتمال عدم اصرار مجلس بر استفساریه قانون انتخابات

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به رد مجدد استفساریه تبصره ۴ ماده ۵۲ قانون انتخابات گفت: به احتمال زیاد مجلس دیگر اصراری بر استفساریه نداشته باشد و موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام کشیده نشود.
احتمال عدم اصرار مجلس بر استفساریه قانون انتخابات سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به رد مجدد استفساریه تبصره 4 ماده 52 قانون انتخابات گفت: به احتمال زیاد مجلس دیگر اصراری بر استفساریه نداشته باشد و موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام کشیده نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106486681294.jpg احتمال,عدم,اصرار,مجلس,بر,استفساریه,قانون,انتخابات Icana

حسن نوروزی با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات با اشاره به روند بررسی استفساریه تبصره 4 ماده 52 قانون انتخابات گفت: این استفساریه پیش از این به صحن علنی آمد و بررسی شد که شورای نگهبان آن را مغایر قانون اساسی دانست و مجدد به مجلس ارجاع کرد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: بعد از آن مجدد استفساریه در صحن علنی جهت تأمین نظر شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و به شورا رفت که شورای نگهبان نیز مجدد آن را با ابهام روبرو دانسته است.

وی افزود: مجلس و شورای نگهبان مسیر قانونی را در خصوص تدوین قوانین طی می کنند و اگر مجددا  در مجلس به آن اصرار شود این استفساریه برای بررسی بیشتر به مجمع تشخیص مصلحت نظام می رود.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: درباره استفساریه قانون انتخابات به نظر می رسد مجلس شورای اسلامی اصراری بر نظر خود نداشته باشد و موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام نرسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet