پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/08/22 15:44:08
سرویس سیاسی
سبحانی نیا:

فعالیت دستگاه دیپلماسی در دوران ترامپ سخت‌تر از دوران اوباما خواهد بود

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات مشاور ترامپ مبنی بر تغییر در برجام گفت: اگر رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در بندهایی از برجام دست ببرد اجازه تحمیل فشار بیشتر را به آنها نمی‌دهیم.
فعالیت دستگاه دیپلماسی در دوران ترامپ سخت‌تر از دوران اوباما خواهد بود نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات مشاور ترامپ مبنی بر تغییر در برجام گفت: اگر رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در بندهایی از برجام دست ببرد اجازه تحمیل فشار بیشتر را به آنها نمی‌دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/84523.jpg فعالیت,دستگاه,دیپلماسی,در,دوران,ترامپ,سخت‌تر,از,دوران,اوباما,خواهد,بود Icana

حسین سبحانی نیا با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات در گفت و گو با خبرنگار این خبرگزاری گفت: ترامپ پدیده ای بود که هیچ کس تصور نمی کرد رئیس جمهور آمریکا شود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس نهم شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ترامپ شعارهایی در زمان تبلیغات داشت که از جمله آن در خصوص تغییرات برجام بود، البته هنوز زود است که قضاوت کنیم در عمل چه می شود با این حال طبیعی است که فعالیت دستگاه دیپلماسی به سادگی که در حال حاضر با دولت اوباما پیش می رود در آینده نخواهد بود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر ترامپ بخواهد در برجام دست ببرد ما آن را نمی پذیریم و نمی گذاریم بیش از این فشار بر ما تحمیل کنند و قعطا بر اساس منافع ملی خود شرایط را رقم می زنیم.

به گزارش خانه ملت، اخیرا «ولید فارس» مشاور سیاست خارجی دونالد ترامپ گفته است رئیس جمهور منتخب آمریکا، توافق هسته‌ای با ایران را به گونه‌ای تغییر خواهد داد که به نفع کشورهای زیان دیده از دخالت‌های تهران در منطقه باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet