پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/08/23 11:04:57
سرویس سیاسی
هاشمی:

هراس اتحادیه اروپا از افزایش روند انتقال بحران سوریه به اروپا

نماینده مردم میاندوآب در مجلس معتقد است اتحادیه اروپا از هراس افزایش بحران تروریستی در این قاره ممکن است اندکی با سیاست های ایران در قبال سوریه همسو شود.
هراس اتحادیه اروپا از افزایش روند انتقال بحران سوریه به اروپا نماینده مردم میاندوآب در مجلس معتقد است اتحادیه اروپا از هراس افزایش بحران تروریستی در این قاره ممکن است اندکی با سیاست های ایران در قبال سوریه همسو شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102695106746.jpg هراس,اتحادیه,اروپا,از,افزایش,روند,انتقال,بحران,سوریه,به,اروپا Icana

همایون هاشمی با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات در گفت و گو با خبرنگار این خبرگزاری درخصوص تصمیم اخیر اتحادیه اروپا مبنی بر حمایت از دولت سوریه با توجه به سیاست های ایران گفت: سوریه در حال حاضر شرایط بغرنجی دارد و این آسیب در حال فراگیر شدن است و یک الگوی نامناسب بین المللی را شکل می دهد که اثرات نامناسبی حتی خارج از منطقه و در اروپا گذاشته لذا قصد دارند جلوی این الگوسازی و ادامه روند اقدامات تروریستی را بگیرند.

 

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه شاید مغز اصلی داعش در سوریه باشد اما شاخه های آن حتی در کشورهای اروپایی حضور دارند، یادآور شد: از این رو ممکن است تصمیم اروپایی ها برای خارج کردن سوریه از وضعیت بحران جدی باشد.

 

وی افزود:جمهوری اسلامی ایران از ابتدا این جنگ را مورد شناسایی قرار داد و اگر امروز سیاسیون اروپایی به آن رسیده باشند نشان دهنده مسیر درستی است که ما رفته ایم.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه منافع شخصی اروپایی ها را در کاهش بحران سوریه لحاظ می کنیم اما متأسفانه اتحادیه اروپا تصمیمات یک بام و دو هوای خود را نشان داده است که در برهه های زمانی مختلف دستخوش تغییر می شو با این حال  به خاطر آسیب ندیدن خود در آینده ممکن است اندکی با سیاست های ایران راه بیایند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet