روز مجلس
1388/03/02 11:54:00
سرویس کمیسیون ها
به منظور گزارش عملکرد و پاسخگویی به سوالات نمایندگان

10 وزیر در جلسات این هفته کمیسیون‌های مجلس حاضر می‌شوند

**۱۰ تن از وزرای کابینه، جهت ارائه گزارش عملکرد و پاسخگویی به سوالات نمایندگان، در جلسات هفته جاری کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وزیر آموزش و پرورش در این هفته جهت پاسخگویی به سؤالات مشترک "حشمت الله فلاحت‌پیشه" نماینده اسلام‌آبادغرب، "امین شعبانی" نماینده سنندج‌، دیواندره و کامیاران و "هادی مقدسی" نماینده بروجرد میهمان کمیسیون آموزش و تحقیقات خواهد بود.

همچنین وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری در این کمیسیون به سؤالات "حشمت‌الله فلاحت پیشه" نماینده اسلام‌آبادغرب، "اقبال محمدی" نماینده مریوان و سروآباد و "جلال محمودزاده" نماینده مهاباد پاسخ خواهد داد.

وزیر کار و اموراجتماعی برای پاسخگویی به سؤال مشترک قوامی نماینده اسفراین، ثروتی نماینده بجنورد و کامران نماینده اصفهان و وزیر تعاون جهت پاسخگویی به سؤال مشترک مقدسی نماینده بروجرد و نصیرپور نماینده سراب در کمیسیون اجتماعی حاضر خواهند شد.

کمیسیون اقتصادی نیز در هفته جاری با حضور وزیر اموراقتصادی و دارایی، سؤالات محمودزاده نماینده مهاباد، سیدنجیب حسینی نماینده مینودشت و تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان مجلس در خصوص نظام بانکی کشور را بررسی می‌کند.

وزیر نیرو جهت پاسخگویی به سه سوال "فریدون حسنوند" نماینده اندیمشک در کمیسیون انرژی حضور می‌یابد.

وزیر صنایع و معادن در کمیسیون عمران به سؤالات رنجبرزاده نماینده اسدآباد و دلخوش نماینده صومعه سرا درکمیسیون صنایع و معادن، وزیر راه و ترابری جهت پاسخگویی به سؤالات سقایی نماینده نی‌ریز و استهبان ، اکبریان نماینده کرج، دهقانی نماینده ایرانشهر، حیدری نماینده سقز و بانه، محمدیاری نماینده تالش و رضوانشهر، فرهنگی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر و فریدون حسنوند نماینده اندیمشک پاسخ می‌گوید.

همچنین در این هفته کمیسیون فرهنگی به منظور بررسی سؤالات کواکبیان نماینده سمنان(دو مورد)، مؤید حسینی‌صدر نماینده خوی (دومورد)،عبدالحسین ناصری نماینده گرگان و آق‌قلا، میرتاج‌الدینی نماینده تبریز،اسکو و آذرشهرو ملکشاهی‌راد نماینده خرم‌آباد میزبان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.

وزیر جهاد کشاورزی نیز جهت پاسخگویی به سؤالات مشترک 4 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که توسط قره‌خانی نماینده علی‌آباد کتول به نمایندگی از طرف سؤال کنندگان مطرح خواهد شد و همچنین سوالات قاضی‌پور نماینده ارومیه، محمدقیوم دهقانی نماینده ایرانشهر، اسداللهی نماینده تربت حیدریه، سجادیان نماینده خواف و رشتخوار، غلامحسین مسعودی نماینده اهر و هریس، محمد مهدی شهریاری نماینده بجنورد و سؤال مشترک محمودزاده نماینده مهاباد و ذاکر نماینده ارومیه در کمیسیون کشاورزی حاضر می شود.

همچنین وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنایع و معادن در مورد اجرای قانون سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی به کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه تجارت، گزارش عملکرد می‌دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet