ایام محرم 1398
1388/03/02 16:39:00
سرویس سیاسی

قدردانی نمایندگان کردستان از استقبال گسترده مردم این استان از رهبر معظم انقلاب

**مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از استقبال گسترده و باشکوه مردم این استان از مقام معظم رهبری طی سفر به کردستان تشکر و قدردانی کردند.

متن بیانیه نمایندگان استان کردستان به این شرح است:

دلیرمردان و شیرزنان دیار پاک کردستان درود بر شما که رسم مهمان‌نوازی و وفاداری را همچون گذشته اما با تفسیری بهاری در قالب واژه حضور معنای تازه‌ای بخشیدید.

بدون شک هر نفسی پاک که از این خاک کهن سر برمی‌آورد در دل دریایی شما رنگ و بوی معرفت را حس می‌کند و به همین دلیل ممکن است که طبیعت زیبای بهار از دل و زبان خداوندیش را تقدیم و ارزانی‌تان داشته است.

در این هشت روز از سفر بابرکت مقام عظمای ولایت شنیدن کلمات و سخنانی، مکررا گوش‌هایمان را نوازش می‌کرد و ما را به داشتن آینده‌ای روشن و سرسبزتر از سرزمینمان سوق می‌داد و بدون شک در این راه پر معنی نقش اصلی بر دوش مسوولان اجرایی کشورمان است که ما می‌دانیم توانایی این را دارند که از عهده آنها به بهترین نحو ممکن برآیند.

اینجانبان به عنوان خدمتگزاران شما مردم پاک‌سرشت مراتب تقدیر و تشکر خود را به خاطر این حضور حماسی ابراز داشته و از شما عزیزان قدردانی و تشکر نماییم.

فخرالدین حیدری، عبدالجبار کرمی، امین شعبانی، سیدعماد حسینی، اقبال محمدی و بهمن مرادنیا نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet