هدر اصلی
1395/08/29 10:00:00
سرویس سیاسی
محمدیان تاکید کرد:

سفر اخیر اعضای دولت به خوزستان هیچ دستاوردی برای مردم نداشت/دولت برای حل معضل بیکاری جوانان فکری کند

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، گفت: متأسفانه سفر رئیس جمهور و اعضای دولت در هفته گذشته به استان خوزستان نتیجه و دستاوردی برای مردم این استان به دنبال نداشت.
سفر اخیر اعضای دولت به خوزستان هیچ دستاوردی برای مردم نداشت/دولت برای حل معضل بیکاری جوانان فکری کند نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، گفت: متأسفانه سفر رئیس جمهور و اعضای دولت در هفته گذشته به استان خوزستان نتیجه و دستاوردی برای مردم این استان به دنبال نداشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201608108222350087.jpg سفر,اخیر,اعضای,دولت,به,خوزستان,هیچ,دستاوردی,برای,مردم,نداشت/دولت,برای,حل,معضل,بیکاری,جوانان,فکری,کند Icana

اقبال محمدیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر اخیر هیأت دولت به استان خوزستان، گفت: یکی از مهم ترین اهداف سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به استان، بررسی مشکلات این استان و تصمیم گیری برای حل آن ها بود، اما متأسفانه این سفر تنها به افتتاح چند پروژه دست دوم وسوم محدود شد.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از طرف دیگر در سفر دکتر روحانی رئیس جمهور به استان خوزستان هیچ دیداری با مردم این استان صورت نگرفت، همچنین می بایست مشکلات خوزستان در نشست شورای اداری استان مورد بررسی قرار می گرفت و درد و دل مردم به اعضای دولت منتقل می شد، که متأسفانه این مسئله نیز محقق نشد.

وی ادامه داد: متأسفانه سفر رئیس جمهور و اعضای دولت به استان خوزستان نتیجه و باری برای مردم این استان به دنبال نداشت، ما به این واقف هستیم که امروز مشکل اصلی نسل جوان تحصیل کرده، معضل بیکاری است و مردم این سوال را از ما دارند که مسئول و متولی اصلی ایجاد اشتغال، کدام وزارتخانه است.

محمدیان افزود: از طرف دیگر اگر قرار است که بستر برای سرمایه گذاری بخش خصوصی مهیا شود، باید بدانیم که کدام نهاد مسئول این موضوع است، تا نسبت به جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet