هدر موبایل
1395/09/01 14:02:58
سرویس اقتصادی
بهادری خبرداد:

پایان ماه جاری؛ زمان رسیدگی به تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران مجلس

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس،از نشست مشترک "قالیباف "و متقاضیان تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون متبوعش در هفته پایانی آذرماه خبرداد.
پایان ماه جاری؛ زمان رسیدگی به تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران مجلس عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس،از نشست مشترک "قالیباف "و متقاضیان تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون متبوعش در هفته پایانی آذرماه خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106027110318.jpg پایان,ماه,جاری؛,زمان,رسیدگی,به,تفحص,از,شهرداری,تهران,در,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

سیدهادی بهادری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،از رسیدگی به طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در هفته های آتی در کمیسیون عمران مجلس خبرداد و گفت: با رفع ابهام رسیدگی همزمان تحقیق و تفحص از شهرداری و رسیدگی به این پرونده در قوه قضاییه؛ نشست مشترک "محمدباقر قالیباف" شهردار تهران و متقاضیان تحقیق و تفحص از شهرداری تهران پس از تعطیلات اربعین حسینی(ع)، شهادت امام رضا(ع) و رحلت پیامبر اکرم (ص) برگزار می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این جلسه شهردار تهران به ابهامات و سوالات متقاضیان تفحص پاسخ داده و در صورت قانع کننده نبودن پاسخ‌ها تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در نوبت رسیدگی در صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:رسیدگی به تفحص از شهرداری تهران در پی توجه به مطالبات مردمی بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet