هدر موبایل
1395/09/03 09:45:01
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه مطرح کرد:

تاثیر عوامل خارجی بر روابط پاریس با تهران /سهم خواهی فرانسه ار روابط اتحادیه اروپا با ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: روابط تهران و پاریس موضوعی است که تحت تاثیر مستقیم رئیس جمهوری فرانسه نیست و بیشتر از آمریکا و اتحادیه اروپا تاثیر می پذیرد.
تاثیر عوامل خارجی بر روابط پاریس با تهران /سهم خواهی فرانسه ار روابط اتحادیه اروپا با ایران عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: روابط تهران و پاریس موضوعی است که تحت تاثیر مستقیم رئیس جمهوری فرانسه نیست و بیشتر از آمریکا و اتحادیه اروپا تاثیر می پذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103839686142.jpg تاثیر,عوامل,خارجی,بر,روابط,پاریس,با,تهران,/سهم,خواهی,فرانسه,ار,روابط,اتحادیه,اروپا,با,ایران Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به آغاز رقابت های انتخابات ریاست جمهوری فرانسه گفت: روابط پاریس با تهران همواره دچار فراز و فرودهایی بوده است .

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو گفت: سوسیالیست های چپ گرای فرانسه و محافظه کاران دست راستی فرانسه هرکدام منافع و اختلافاتی را با تهران دنبال کرده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: اساسا روابط فرانسه با ایران را در مقتضیات رفتار آمریکا و رفتار اتحادیه اروپایی می توان تحلیل کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چپ های فرانسه تلاش می کنند مسائل حقوق بشری و راست ها تحریم ها دبنال می کنند.

وی تاکید کرد: فرانسه باتوجه به برنامه های اتحادیه اروپایی برای گسترش همکاری های اقتصادی با ایران تلاش می کند سهم خود را مطالبه کند و برهمین اساس به دنبال تدوین سندهای همکاری با تهران است.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet