شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1395/09/06 10:26:06
سرویس استان ها

پیام تسلیت نماینده مردم نیشابور درپی کشته و زخمی شدن هموطنان در حادثه قطار سمنان

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار و آرزوی مغفرت الهی برای جان‌باختگان،صبر و شکیبایی را برای بازماندگان و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه را خواستار شد.
پیام تسلیت نماینده مردم نیشابور درپی کشته و زخمی شدن هموطنان در حادثه قطار سمنان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار و آرزوی مغفرت الهی برای جان‌باختگان،صبر و شکیبایی را برای بازماندگان و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604103289535181.jpg پیام,تسلیت,نماینده,مردم,نیشابور,درپی,کشته,و,زخمی,شدن,هموطنان,در,حادثه,قطار,سمنان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در پیامی حادثه دلخراش برخورد دوقطار مسافربری درسمنان را به بازماندگان تسلیت گفت.متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الحمن الرحیم

حادثه دلخراش برخورد دوقطار مسافربری در سمنان که باعث جان‌باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز شد،منجر به تاسف و تأثر شدید ملت شریف ایران گردید.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار و آرزوی مغفرت الهی برای جان‌باختگان،از خداوند منان علودرجات برای عزیزان از دست رفته،صبر و شکیبایی را برای بازماندگان و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه را خواستارم.

انتظارمی رود در اسرع وقت با اعلام دلایل بروز این سانحه،با خاطیان برخورد قانونی صورت گیرد.

هاجر چنارانی

نماینده مردم شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet