هدر موبایل
1395/09/12 12:58:41
سرویس اقتصادی
سعیدی مبارکه:

دولت به تقویت معیشت خانوارهای بدون درآمد کمک کند/ درآمد بازنشستگان با هزینه ها تناسبی ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید به خانوارهای بدون درآمد یا ضعیف به لحاظ درآمدی، به تناسب وضعیت اقتصادی کمک کند و این مساعدت ها می تواند در قالب ارائه بن یا سبد کالا و یا کمک های دیگر باشد.
دولت به تقویت معیشت خانوارهای بدون درآمد کمک کند/ درآمد بازنشستگان با هزینه ها تناسبی ندارد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید به خانوارهای بدون درآمد یا ضعیف به لحاظ درآمدی، به تناسب وضعیت اقتصادی کمک کند و این مساعدت ها می تواند در قالب ارائه بن یا سبد کالا و یا کمک های دیگر باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109761095056.jpg دولت,به,تقویت,معیشت,خانوارهای,بدون,درآمد,کمک,کند/,درآمد,بازنشستگان,با,هزینه,ها,تناسبی,ندارد Icana

 زهرا سعیدی مبارکه درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید برلزوم توجه به وضعیت معیشتی خانوارها گفت:بسیاری از خانواده ها با مشکلات معیشتی روبرو هستند و متاسفانه درآمد خانوارها با هزینه ها تناسبی ندارد. 

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: باید مسئولان با همدلی و تعامل و  با بهره گیری از کارکارشناسی تدبیری بیاندیشند و شرایط رفع مشکلات اقتصادی خانوارها را فراهم کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: متاسفانه در بسیاری از خانوارها با وجود اینکه فرزندان توانایی اشتغال دارند،اما به دلیل عدم وجود فرصت شغلی  نمی توانند کسب درآمد کنند.

سعیدی مبارکه افزود: در حال حاضر هزینه های تامین مسکن و مواد غذایی با درآمد بسیاری از خانوارها تناسبی ندارد و حتی برخی خانواده ها هیچ  نان آور و درآمدی در زندگی  ندارند.

وی با تاکید بر لزوم تقویت اقتصادی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ع) و سازمان بهزیستی و نهادهای حمایت کننده،افزود: متاسفانه برخی خانوادها، بدون درآمد حتی از حمایت های محدود، نهادهای حمایتی برخوردار نیستند که باید به این موضوع رسیدگی شود.

سعیدی مبارکه ادامه داد: دولت باید به خانوارهای بدون درآمد یا ضعیف به لحاظ درآمدی، به تناسب وضعیت اقتصادی کمک کند و این مساعدت ها می تواند در قالب ارائه بن یا سبد کالا و یا کمک های دیگر باشد.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:متاسفانه هزینه های بازنشستگان با افزایش روبرو شده،اما درآمد بسیاری از خانواده های بازنشسته کم است که ضرورت دارد به این موضوع نیز رسیدگی جدی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet