ایام محرم 1398
1395/09/09 15:18:06
سرویس سیاسی
در حاشیه مجمع مجالس آسیایی صورت گرفت؛

تأکید بر گسترش مناسبات تهران، پیونگ یانگ در حاشیه مجمع عمومی مجالس آسیایی

هیأت پارلمانی ایران با هیأت پارلمانی کره شمالی در حاشیه مجمع عمومی نهم مجمع مجالس آسیایی در کشور کامبوج ملاقات کرد.
تأکید بر گسترش مناسبات تهران، پیونگ یانگ در حاشیه مجمع عمومی مجالس آسیایی هیأت پارلمانی ایران با هیأت پارلمانی کره شمالی در حاشیه مجمع عمومی نهم مجمع مجالس آسیایی در کشور کامبوج ملاقات کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106481293979.jpg تأکید,بر,گسترش,مناسبات,تهران،,پیونگ,یانگ,در,حاشیه,مجمع,عمومی,مجالس,آسیایی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هیأت پارلمانی ایران با هیأت پارلمانی کره شمالی در حاشیه مجمع عمومی نهم مجمع مجالس آسیایی در کشور کامبوج ملاقات کرد.

بر این اساس سیده فاطمه ذوالقدر و علی کاظمی، دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که برای شرکت در نهمین مجمع عمومی مجمع مجالس آسیایی در کامبوج به سر می برند، امروز (سه شنبه ٩ آذر ماه) در حاشیه نشست با هیأت پارلمانی کره شمالی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ذوالقدر ضمن ابلاغ سلام رییس مجلس شورای اسلامی به همتای کره ای ایشان، به سابقه دیرینه روابط دو کشور اشاره و بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای گسترش مناسبات تهران، پیونگ یانگ در تمامی زمینه ها، تأکید کرد.

پاک میونگوک، نماینده مجلس عالی خلق کره نیز با ابراز خرسندی از سطح روابط دو کشور، از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم کره در برابر زورگوئی های آمریکا، قدر دانی کرد.

بنا بر این گزارش،  طرفین در این ملاقات بر ضرورت گسترش مناسبات پارلمانی، به ویژه گروه های دوستی، پارلمانی، تأکید کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet