شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/07/17 17:13:00
سرویس بین الملل
حداد عادل در دیدار با رییس مجلس سنای پاکستان:

پاکستان می تواند موجب شود هند با سرعت بیشتری به طرح خط لوله صلح ملحق شود

رییس مجلس سنای پاکستان در دیدار با رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشینه تاریخی و فرهنگی ایران و پاکستان تاکید کرد: همکاری خوبی میان پارلمان های دو کشور وجود دارد و این همکاری می تواند موجب تقویت روابط دو جانبه شود.

به گزارش خانه ملت، آقای محمد میان سومرو که در حاشیه دومین روز از صدو هفدهمین نشست اتحادیه بین المجالس با حداد عادل دیدار داشت، سفر سال جاری رییس مجلس شورای اسلامی به پاکستان را مفید ارزیابی کرد و آن را در گسترش مناسبات تهران- اسلام آباد سازنده و موثر دانست.

حداد عادل نیز در این دیدار با تبریک انتخاب مجدد پرویز مشرف به ریاست جمهوری اسلامی پاکستان ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه دو کشور همچنان ادامه یابد.

وی تاکید کرد: صلح و ثبات و پیشرفت پاکستان در سیاست خارجی ایران از اولویت خاصی برخوردار است و تهران برای نیل به این هدف آماده هرگونه همکاری است.

رییس مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از ترورهایی که به نام مذهب در پاکستان انجام می شود و همچنین ربوده شدن پنجاه نظامی پاکستانی گفت: امیدواریم با درایت دولت پاکستان این مشکل حل شود.

حداد عادل با اظهار خرسندی از روند مذاکرات ایران و پاکستان برای ایجاد خط لوله صلح تصریح کرد: اهتمام پاکستان می تواند موجب شود هند نیز با سرعت بیشتری به این طرح ملحق شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet