خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1395/09/17 13:48:48
سرویس صحن
علیرضابیگی در تذکر شفاهی؛

حادثه قطار قاطعانه از سوی مجلس پیگیری می‌شود

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حادثه قطار قاطعانه از سوی مجلس پیگیری می‌شود،گفت:گزارش کمیته حقیقت‌یاب و رئیس گروه بررسی کننده حادثه قطار انگشت اتهام را متوجه کسانی می‌کند که با جانفشانی تلاش کردند ناکارآمدی مدیریتی را جبران کنند.
حادثه قطار قاطعانه از سوی مجلس پیگیری می‌شود نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حادثه قطار قاطعانه از سوی مجلس پیگیری می‌شود،گفت:گزارش کمیته حقیقت‌یاب و رئیس گروه بررسی کننده حادثه قطار انگشت اتهام را متوجه کسانی می‌کند که با جانفشانی تلاش کردند ناکارآمدی مدیریتی را جبران کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105547664833.jpg حادثه,قطار,قاطعانه,از,سوی,مجلس,پیگیری,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "احمد علیرضابیگی "در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی،در تذکر شفاهی خود گفت:از پیام امیدبخش و تسلیت مقام معظم رهبری و ابراز همدردی ایشان با مردم آذربایجان به دلیل حادثه قطار تشکر می‌کنم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور ادامه داد: ضایعه بزرگ حادثه قطار به واسطه بی‌کفایتی و سوء تدبیر واقع شده است و مردم آذربایجان به دلیل از دست دادن تعدادی از عزیزان خود به سوگ نشستند.

علیرضابیگی خطاب به رئیس جمهور گفت: شما برای لغو جلسه سخنرانی شرمسار می‌شوید، برای از دست دادن عالم دینی برحق اعلام عزای عمومی می‌کنید؛آیا پیام تسلیت به مناسبت جان باختن مظلومانه تعدادی از مردم استان آذربایجان و اعزام گروه حقیقت‌یاب برای حادثه قطار کفایت می‌کند؟

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: گزارش کمیته حقیقت‌یاب و رئیس گروه بررسی کننده حادثه قطار انگشت اتهام را متوجه کسانی می‌کند که با جانفشانی تلاش کردند ناکارآمدی مدیریتی را جبران کنند.سامانه CTC در این دو سال مانع بروز حادثه شده، به واسطه تلاش و زحمات لوکوموتیورانان و جان برکفان راه آهن بوده است.

وی گفت: آقای ترکان! به شعور مردم توهین نکنید،چگونه می‌توان پذیرفت یک اپراتور با توجه به سامانه های کنترلی مقصر فاجعه‌ای به این بزرگی شود؟ چگونه انتظار دارید که افکار عمومی را با این گزارش قانع کنید؟

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: ان‌شاء‌الله مجلس بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری  در مسئولیت خواستن از مسئولان قوه مجریه پیگیری‌های خود را به صورت قاطعانه انجام می‌دهد و 84 امضای نمایندگان مجلس در این رابطه برای پاسخ خواستن از وزیر مربوطه تهیه شده است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet