هدر موبایل
1395/09/19 14:22:07
سرویس سیاسی
خجسته مطرح کرد:

ارزیابی مثبت از موافقت شورای نگهبان با الکترونیکی شدن احراز هویت رای دهندگان/هیچ مانعی بر سر راه دولت برای اجرای انتخابات الکترونیکی نیست

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان با احراز هویت الکترونیکی رای دهندگان موافقت کرده است و وزارت کشور و دولت هیچ مانعی بر سر راه خود ندارند.
ارزیابی مثبت از موافقت شورای نگهبان با الکترونیکی شدن احراز هویت رای دهندگان/هیچ مانعی بر سر راه دولت برای اجرای انتخابات الکترونیکی نیست عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان با احراز هویت الکترونیکی رای دهندگان موافقت کرده است و وزارت کشور و دولت هیچ مانعی بر سر راه خود ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101184654123.jpg ارزیابی,مثبت,از,موافقت,شورای,نگهبان,با,الکترونیکی,شدن,احراز,هویت,رای,دهندگان/هیچ,مانعی,بر,سر,راه,دولت,برای,اجرای,انتخابات,الکترونیکی,نیست Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص موافقت شورای نگهبان با الکترونیکی شدن احراز هویت رای دهندگان در انتخابات، اظهار داشت: انتظار ما این است که دولت و مخصوصا وزارت کشور الکترونیکی شدن انتخابات را سرلوحه کار خود قرار دهند و تمام پیش بینی ها را در این زمینه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه دنیا به سمت الکترونیکی شدن رفته است، افزود: انتخابات باید از حالت سنتی و دستی خارج شود؛ ما در عصری زندگی می‌کنیم که همه کار ها به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: در مدت باقیمانده الکترونیکی شدن انتخابات را به معنای واقعی عملیاتی و اجرائی خواهیم کرد.

خجسته افزود: دستگاه‌های نظارتی و‌امنیتی تاییدیه ‌های لازم را صادر خواهند کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الکترونیکی شدن انتخابات بسیار اثر گذاری مثبتی دارد، اظهار داشت: انتظار مردم الکترونیکی کردن انتخابات و‌ خارج کردن آن از حالت سنتی و دستی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان این طرح را تایید کرده است و وزارت کشور و دولت هیچ مانعی بر سر راه خود ندارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet