شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1395/09/20 11:29:08
سرویس اجتماعی
محجوب مطرح کرد:

نبود منابع مانع اصلی اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان/ لزوم اصلاح قانون یا تصویب قانون جدید

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از پیگیری علت اجرایی نشدن قانون تسهیل ازدواج جوانان از سوی دولت خبر داد وگفت: قوانین تسهیل ازدواج باید به صورت جزئی و با منابع مشخص باشد.
نبود منابع مانع اصلی اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان/ لزوم اصلاح قانون یا تصویب قانون جدید عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از پیگیری علت اجرایی نشدن قانون تسهیل ازدواج جوانان از سوی دولت خبر داد وگفت: قوانین تسهیل ازدواج باید به صورت جزئی و با منابع مشخص باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/74316.jpg نبود,منابع,مانع,اصلی,اجرای,قانون,تسهیل,ازدواج,جوانان/,,لزوم,اصلاح,قانون,یا,تصویب,قانون,جدید Icana

علیرضا محجوب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با علت اجرایی نشدن اجرای قانون تسهیل ازدوج جوانان، افزود: تا زمانی که منابع لازم برای اجرای قوانین پیش‌بینی نشود به طور قطع به دلیل اینکه تنها به کلیات توجه  شده زمینه اجرای قانون به دلیل نبود منابع لازم فراهم نخواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بندهای قانون تسهیل ازدواج جوانان به صورت کلی است، ادامه داد: این کلی گویی بی توجهی به اجرای قانون مذکور را به همراه داشته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از پیگیری دلایل اجرایی نشدن قانون تسهیل ازدواج جوانان خبر داد و یادآور شد: دو راهکار برای اجرای این قانون وجود دارد یا انکه نگاه جزئی تری به این قانون داشته و منابع آن را در بودجه های سال آینده پیش بینی کنیم یا قانون جدیدی تصویب شود تا اجرای قانون مذکور معطل و معوق نماند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید از کلی گویی در قوانین تسهیل ازدواج برای اجرای سریع تر و رفع بهتر مشکلات اقتصادی جوانان پرهیز کرد، گفت: برای تسهیل و رفع مشکلات سد راه ازدواج جوانان دولت باید نهایت اهتمام خود را در جهت اجرای قوانین موجود برای تسهیل ازدواج داشته و نباید از اجرای قوانین به هر دلیلی سرباز بزند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet