انتخابات ریاست جمهوری
1386/07/17 23:56:00
سرویس سیاسی

گفت وگوی رییس مجلس شورای اسلامی با تلویزیون سوییس

رییس مجلس شورای اسلامی عصر روز سه شنبه در گفت وگو با تلویزیون سوییس در ژنو بر صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران تاکید کرد .

غلامعلی حداد عادل تصریح کرد : مقام ها و بازرسان آژانس چندین بار اعلام کرده اند که هیچ گونه انحرافی در برنامه ها ی هسته ای ایران مشاهده نکرده اند ، ما نیز تاکنون بارها و بارها اعلام کرده ایم که هیچ قصدی برای ساخت بمب اتم نداریم و به نظر ما پشت نگرانی ها کاذب در خصوص برنامه هسته ای صلح آمیز ایران ، هدف های سیاسی نهفته است .

رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سووالی در باره ادعاهای وزیر خارجه فرانسه علیهایران گفت : آنچه که بیش از اظهارات وی ما را متاسف کرد ، حرف های ضد ونقیض دوستان فرانسوی ما است و  به آنان توصیه می کنیم که مستقل باشند، زیرا شان ملت بالاتر از آن است  که دولت فرانسه دنبال روی آمریکایی ها باشد .

حداد عادل در خصوص حمله احتمالی آمریکا به ایران گفت : بعید می دانم چنین اتفاقی بیافتند و نیز بعید می دانم آمریکایی ها در محاسبات خود اشتباه کنند، همچنین علت دیگر این است که آمریکا از لشکر کشی به افعانستان و عراق چه نتیجه ای گرفته است که وارد جنگ دیگری بشود، از طرفی ملت نشان داده است که درصورت بروز چنین اتفاقی بشدت از حق خود دفاع خواهد کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet