هدر موبایل
1395/09/21 08:43:27
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو:

انتخابات شوراهای شهر در یک سوم حوزه های انتخابیه به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: بنا بر توافق بین مجلس و وزارت کشور در یک سوم حوزه های انتخابیه ، انتخابات شوراهای شهر به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.
انتخابات شوراهای شهر در یک سوم حوزه های انتخابیه به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: بنا بر توافق بین مجلس و وزارت کشور در یک سوم حوزه های انتخابیه ، انتخابات شوراهای شهر به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101472078918.jpg انتخابات,شوراهای,شهر,در,یک,سوم,حوزه,های,انتخابیه,به,صورت,الکترونیکی,برگزار,می‌شود Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: برای انتخابات شوراهای شهر مجلس و وزارت کشور به توافق رسیده‌اند که در یک سوم حوزه های انتخابیه، به صورت الکترونیکی انتخابات برگزار شود.

نماینده مردم دماوند و فیروز کوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای انتخابات شوراهای شهر در یک سوم حوزه ها انتخابات الکترونیکی برگزار می‌شود ولی راجع به انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی رایزنی ها با شورای نگهبان ادامه دارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در روستاها هنوز زیر ساخت های لازم مهیا نیست، بعید می دانم که در برخی مناطق روستایی اینترنت وجود داشته باشد.

میرزایی نیکو ادامه داد: انتخابات شورای شهر در حوزه های انتخابیه اصلی به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet