هدر موبایل
1395/09/21 13:35:30
سرویس اقتصادی
محبی نیا:

رشد بودجه عمرانی بدون امکان تحقق برای آن درنظر گرفته شده است

نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،با اشاره به رقم بودجه بخش عمرانی در کشور،گفت:باوجود درنظرگرفتن ۶۲ هزارمیلیارد تومان برای بودجه عمرانی کشور که با رشد ۵۰ درصدی مواجه بوده،اما این مهم همانند سال های قبل قابل تحقق نیست.
رشد بودجه عمرانی بدون امکان تحقق برای آن درنظر گرفته شده است نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،با اشاره به رقم بودجه بخش عمرانی در کشور،گفت:باوجود درنظرگرفتن 62 هزارمیلیارد تومان برای بودجه عمرانی کشور که با رشد 50 درصدی مواجه بوده،اما این مهم همانند سال های قبل قابل تحقق نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106657029143.jpg رشد,بودجه,عمرانی,بدون,امکان,تحقق,برای,آن,درنظر,گرفته,شده,است Icana

جهانبخش محبی نیا درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به رقم بودجه بخش عمرانی در کشور، گفت: هر چند در نظر گرفتن 62 هزار میلیارد تومان برای بودجه عمرانی کشور که با رشد 50 درصدی مواجه بوده ،اما این مهم همانند سال های قبل قابل تحقق نیست.

نماینده مردم میاندآب،  شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه عدم پایداری منابع مالی یک واقعیت است، افزود:منابع درآمدی ما حاصل از فروش نفت،مالیات و سایر درآمدها بوده نگاه اکثر وزارتخانه ها و کمیسیون ها تخصصی به بودجه هزینه ای است.

وی ادامه داد: نه در مجلس و نه دولت این جایگاه دیده نمی شود که منابع پایدار درآمد احصا و صیانت شود تا ما با اطمینان  به سمت هزینه و خرج پول برویم.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با بیان اینکه سال جاری 41 هزارمیلیار تومان برای پروژه های عمرانی درنظرگرفته شد، گفت: از این میزان بودجه درنظرگرفته شده برای پروژه های عمرانی رقمی کم تخصیص یافت که برای سال آتی نیز همین روند قابل پیش بینی است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:تغییرنگاه به بودجه و کسب درآمد بیشتر امکان تحقق آن را بیشتر خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet