هدر موبایل
1395/09/21 18:24:07
سرویس سیاسی
سلیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراهای مجلس:

دولت طی 45 روز آینده لایحه اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه را به مجلس ارسال کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در نشست امروز این کمیسیون مقرر شد که دولت طی ۴۵ روز آینده لایحه اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس را به پارلمان ارسال کند.
دولت طی 45 روز آینده لایحه اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه را به مجلس ارسال کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در نشست امروز این کمیسیون مقرر شد که دولت طی 45 روز آینده لایحه اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس را به پارلمان ارسال کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43572.jpg دولت,طی,45,روز,آینده,لایحه,اصلاح,جدول,حوزه‌های,انتخابیه,را,به,مجلس,ارسال,کند Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: نشست امروز با دستور کار بررسی طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس شورای اسلامی با حضور مقیمی قائم مقام وزیر کشور برگزار شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست امروز این کمیسیون با توجه به مباحث مطروحه مقرر شد که کمیسیون شوراها طرح مذکور را مسکوت بگذارد و به جای آن دولت طی 45 روز آینده لایحه اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس به پارلمان ارسال کند.

وی ادامه داد: بر اساس طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس شورای اسلامی قرار بود که در انتخابات سال آتی مجلس حدود 40 نماینده به تعداد نمایندگان حاضر افزوده شود.

سلیمی گفت: در نشست امروز همچنین لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور حبیب الله حقیقی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بررسی شد و وی در این جسله گزارشی درباره روند مبارزه با این معضل ارائه کرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، افزود: رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این نشست مطرح کرد که متأسفانه آمار قاچاق کالا در چند سال اخیر، هر سال افزایش داشته و قطعا باید آسیب شناسی مناسبی در این حوزه صورت گیرد.

وی گفت: حقیقی اعلام کرد که متأسفانه تجارت قانونی بسیار گران تر از قاچاق برای افراد تمام می شود، از طرف دیگر اقتصاد غیرشفاف، نبود قوانین مناسب، گران بودن تولید کشور و نبود متولی واحد در این عرصه از عوامل تشدید قاچاق نام برده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet