انتخابات ریاست جمهوری
1388/03/04 11:50:00
سرویس سیاسی
تبلیغات انتخابات دهم -1

یحیی‌زاده: نگاه مردم به تبلیغات کاغذی کمتر شده است

**نماینده مردم تفت و میبد اظهار داشت: با رویکرد مثبت رسانه ملی در انتخابات نهم و همچنین در انتخابات آتی نگاه مردم به رسانه‌های کاغذی و پارچه‌ای کمتر شده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سید‌جلال یحیی‌زاده" در خصوص ویژگی تبلیغات انتخاباتی در این دوره و تفاوت آن با دوره‌های قبل اظهار داشت:  این گونه به نظر می‌آید که پس از انتخابات ریاست جمهوری نهم رویکرد مردم به سمت رسانه‌ها و رسانه‌ملی بیشتر شده است. هر چند که در آن انتخابات نیز رسانه‌ها حرف اول را زدند و نگاه مردم به تبلیغات کاغذی، پارچه‌ای و بندی کمتر شد که این کار مبارکی است.

وی تصریح کرد: تاثیر مثبت این کار، جلوگیری از اسراف است و درعین حال به منطقه‌ای و علمی شدن مباحث انتخاباتی کمک می‌کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره نقش تلفن همراه و پیان کوتاه در تبلیغات گفت: واقعیت این است که موبایل و پیامک نقش به سزایی در تاثیر بر افکار عمومی دارد که متاسفانه معتقدم نقش تخریبی آن بیش از تبلیغی است.

وی تصریح کرد: کسی در مقابل رسانه ملی قرار می‌گیرد به جهت این که در معرض دید اکثر مردم است در سخنان خود ملاحظاتی را در نظر می‌گیرد ولی در ارسال پیامک این گونه نیست  و هواداران یک کاندیدا می‌توانند به جای دفاع از کاندیدای مورد نظر خود به تخریب دیگر کاندیداها بپردازند.

وی افزود: اگر نظارت صحیح و اصولی براین وسیله وجود داشته باشد می‌تواند نقش بالا و مثبتی در روند انتخابات و حضور حداکثری مردم داشته باشد.

نماینده میبد ادامه داد: موبایل می‌تواند با هزینه اندک بهترین و گسترده‌ترین نقش را در معرفی کاندیداها داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet