خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/09/24 19:20:20
سرویس اقتصادی
حسینی شاهرودی خبر داد

دیدار جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با آیت الله العظمی علوی گرگانی در قم/ تاکید بر رفع مشکلات سیستم بانکی کشور

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از دیدار جمعی از اعضای این کمیسیون با آیت الله العظمی علوی گرگانی در شهر مقدس قم خبر داد.
دیدار جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با آیت الله العظمی علوی گرگانی در قم/ تاکید بر رفع مشکلات سیستم بانکی کشور عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از دیدار جمعی از اعضای این کمیسیون با آیت الله العظمی علوی گرگانی در شهر مقدس قم خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109126770619.jpg دیدار,جمعی,از,اعضای,کمیسیون,اقتصادی,مجلس,با,آیت,الله,العظمی,علوی,گرگانی,در,قم/,تاکید,بر,رفع,مشکلات,سیستم,بانکی,کشور Icana

سید حسن  حسینی شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص نشست امروز جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با آیت الله العظمی علوی گرگانی از مراجع عالیقدر تقلید گفت: با توجه به اینکه مشکلات سیستم بانکی در کشور مسائلی را برای مردم و فعالان اقتصادی به وجود آورده است و اینکه شبهات ربوی بودن عملیات بانکی یکی از دغدغه های مراجع تقلید است است، امروز اعضای کمیسیون به دلیل بررسی شدن طرح بانکداری جمهوری اسلامی در کمیسیون برای شنیدن نقطه نظرات مراجع تقلید به خدمت این مراجع عظام و علمای قم رسیدیم.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی این کمیسون به آیت الله العظمی علوی گرگانی ارائه داد.

حسینی شاهرودی افزود: اعضای کمیسون اقتصادی در این نشست اظهار داشتند که از نقطه نظرات مراجع عالیقدر در رسیدگی به طرح بانکداری جمهوری اسلامی بهره خواهند برد.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: آیت الله العظمی علوی گرگانی تاکید داشتند که این یک مطالبه مردمی است که سیستم بانکی در راستای موضوعات اسلامی فعالیت کند و همچنین ایشان اظهار داشتند علاوه بر اینکه قراردادهای بانکی نباید حرام باشند، باید دراین قراردادها جزئیاتی لحاظ شود که به مردم فشار اقتصادی وارد نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet