خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/03/04 13:49:00
سرویس فراکسیون ها

حمایت فراکسیون خط امام(ره) از تداوم ریاست لاریجانی

**سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) گفت: در انتخابات دومین هیات رئیسه هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، اعضای این فراکسیون از ریاست علی لاریجانی حمایت می‌کنند.

"داریوش قمری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون خط امام (ره) خاطرنشان کرد: در این جلسه دو موضوع انتخابات هیات رئیسه مجلس و انتخابات ریاست جمهوری دهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در ابتدای جلسه، تعدادی از اعضای فراکسیون گزارش‌هایی را از آخرین وضعیت کاندیداها در حوزه‌های انتخابیه به لحاظ اقبال مردمی مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

نماینده ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول خاطرنشان کرد: با توجه به رای‌گیری صورت گرفته در فراکسیون در مورد حمایت از یکی از کاندیداها، قرار شد موضع رسمی فراکسیون از طریق بیانیه توسط دبیرکل فراکسیون خط امام (ره) ظرف امروز و فردا اعلام شود.

وی گفت: همچنین در این جلسه بحث‌هایی پیرامون تخریب جریان اصلاحات از سوی رقبا مطرح شد و مقرر گردید، اصلاح‌طلبان با تخریب گران مدارا کنند. همینطور پایبندی به ارزش‌های دینی و اسلامی در انتخابات مورد تاکید قرار گرفت.

قمری اظهار داشت: یکی دیگر از محورهای مورد بحث در جلسه روز گذشته فراکسیون انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بود که مقرر شد این فراکسیون جهت کارآمدتر ساختن هیات رئیسه فعال شود و کاندیداهای مورد نظر خود را به صحنه بیاورد.

سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) با بیان اینکه این فراکسیون کاندیدایی برای ریاست مجلس معرفی نخواهد کرد، گفت: در این جلسه مقرر شد با توجه به ویژگی‌های شخصیتی آقای لاریجانی، از ریاست ایشان حمایت شود.

وی افزود: فراکسیون خط امام احتمالا برای نواب رئیس، یک کاندیدا و برای منشی‌ها و کارپردازان سه کاندیدا معرفی می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet