هدر موبایل
1395/09/27 13:22:30
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی:

احتمال وقوع مجدد انفجارهای تروریستی در ترکیه به دلیل سیاست‌های متناقض ترکیه در قبال تروریست‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی وو سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال وقوع مجدد انفجارهای تروریستی در ترکیه به دلیل سیاست‌های متناقض ترکیه در قبال تروریست‌ها وجود دارد.
احتمال وقوع مجدد انفجارهای تروریستی در ترکیه به دلیل سیاست‌های متناقض ترکیه در قبال تروریست‌ها عضو کمیسیون امنیت ملی وو سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال وقوع مجدد انفجارهای تروریستی در ترکیه به دلیل سیاست‌های متناقض ترکیه در قبال تروریست‌ها وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg احتمال,وقوع,مجدد,انفجارهای,تروریستی,در,ترکیه,به,دلیل,سیاست‌های,متناقض,ترکیه,در,قبال,تروریست‌ها Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انفجارهای تروریستی اخیر در ترکیه، اظهار داشت: اتفاقات اخیر ترکیه را محکوم می‌کنیم، مخالف خشونت علیه بشریت در هر کجا که باشد هستیم، مخالف ترور و تروریسم بوده، هستیم و خواهیم بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حتی اگر مخالفان ترکیه هم عامل این انفجارها باشند این شیوه مخالفت با حکومت ها را نفی هم میکنیم.

وی افزود: با توجه به سیاست‌های که ترکیه در پیش رو گرفته گرفته است برخلاف میل باطنی باید بگویم باز هم شاهد اینگونه حوادث خواهیم بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به سیاست‌های دولت ترکیه که در پیش رو گرفته است همانند حمایت آنها از مخالفین در سوریه، سیاست تناقض گونه مبارزه با داعش و کودتای داخلی  اینگونه انفجارات در ترکیه طبیعی است، ولی ما این گونه اقدامات تروریستی را محکوم می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet