خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1388/03/04 15:26:00
سرویس سیاسی
ویژگی‌های نامزد اصلح -3

محمدتقی رهبر: کاندیدای اصلح باید با نقشه‌های دشمنان مدبرانه برخورد کند

**"محمدتقی رهبر" با تاکید بر این که کاندیدای اصلح ریاست جمهوری باید از رشادت و شجاعت برخوردار باشد گفت: رییس جمهور باید نقشه‌های دشمنان را شناسایی و مدبرانه با آنها برخورد کند.

نماینده مردم اصفهان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص معیارها برای انتخاب کاندیدای اصلح ریاست جمهوری دهم اظهار داشت: رییس جمهور باید از سوابق خوب برخوردار و به پاکی در میان مردم شهرت داشته باشد.

وی از آگاهی به شرایط جهانی و زمانی به عنوان دیگر ویژگی کاندیدای اصلح یاد کرد و گفت: رییس جمهور باید توان شناسایی جریان‌های بین‌المللی و نقشه‌های دشمنان را داشته و برای مقابله با آنها از تدبیر لازم برخوردار باشد.

رهبر یاد‌آور شد: همچنین تعهد دینی، تعهد انقلابی در خط ولایت بودن ساده زیستی، رشادت و شجاعت از جمله مشخصات کاندیدای اصلح است.

نماینده اصفهان با انتقاد از کم توجهی برخی کاندیداها به بخش‌های فرهنگی و عدم ارائه برنامه‌های مناسب برای این عرصه، اظهار داشت: متاسفانه شاهدیم اکثر کاندیداها بیشتر به مباحث اقتصادی توجه می‌کنند در شرایطی که موضوع فرهنگ در جامعه ما نیازمند توجه ویژه است چون ما مورد هجوم فرهنگی قرار گرفته‌ایم و با انواع توطئه‌ها برای فرهنگ زدایی، انقلاب زدایی و انحطاط جوانان مواجه هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet