هدر موبایل
1395/09/29 08:45:35
سرویس صحن
نوبخت در صحن علنی؛

توسعه سواحل مکران براساس سیاست های ابلاغی رهبری معظم در اولویت است

سخنگوی دولت با بیان اینکه براساس سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری توسعه سواحل مکران از اولویت ها است، گفت: رسیدگی به سواحل دیگر کشور نیز انجام خواهد شد.
توسعه سواحل مکران براساس سیاست های ابلاغی رهبری معظم در اولویت است سخنگوی دولت با بیان اینکه براساس سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری توسعه سواحل مکران از اولویت ها است، گفت: رسیدگی به سواحل دیگر کشور نیز انجام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107032960528.jpg توسعه,سواحل,مکران,براساس,سیاست,های,ابلاغی,رهبری,معظم,در,اولویت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر نوبخت در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی ماده 2 لایحه برنامه ششم توسعه کشور گفت: اینکه چرا توسعه سواحل مکران در اولویت است به این دلیل است که این موضوع براساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری بوده است.

سخنگوی دولت ادامه داد:تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی این موضوع را مطالبه می کنند که برنامه ها و لوایح براساس سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تنظیم شود و دولت نیز این کار را انجام می دهد و براساس این سیاست ها توسعه سواحل مکران در اولویت است.

نوبخت افزود:البته رسیدگی به موضوع توسعه سواحل دیگر کشور نیز در دستورکار است.

سخنگوی دولت افزود: اما براساس سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری که فصل الخطاب است؛توسعه سواحل مکران از اولویت ها است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet