خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/09/30 09:42:20
سرویس اجتماعی
کولیوند تاکید کرد:

رصد کامل مناطق مختلف پایتخت راه جلوگیری از فرونشست‌ها/ لزوم بازنگری مستمر در طرح جامع و تفصیلی

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس بازنگری مستمر در طرح جامع و تفصیلی شهری و شناسایی کامل مناطق شهری را زمینه ساز جلوگیری از فرونشست‌های زمین در پایتخت دانست.
رصد کامل مناطق مختلف پایتخت راه جلوگیری از فرونشست‌ها/ لزوم بازنگری مستمر در طرح جامع و تفصیلی رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس بازنگری مستمر در طرح جامع و تفصیلی شهری و شناسایی کامل مناطق شهری را زمینه ساز جلوگیری از فرونشست‌های زمین در پایتخت دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg رصد,کامل,مناطق,مختلف,پایتخت,راه,جلوگیری,از,فرونشست‌ها/,لزوم,بازنگری,مستمر,در,طرح,جامع,و,تفصیلی Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص فرونشست‌های اخیر در تهران، گفت: مطالعات مسئولان وزارت راه و شهرسازی و شهرداری‌ها درباره فرسایش زمین، طرح‌های جامع و تفضیلی  و بافت فرسوده باید مستمر باشد، بازنگری مدام در این مطالعات می‌تواند از راهکارهای جلوگیری از فرونشست زمین باشد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهردار نیز موظف به نگهداری شهر است، تصریح کرد: در شرایطی که شهردار اختیار تمام امور شهر را ندارد باید با انجام مطالعات، حوادث را پیش‌بینی و به دستگاه ‌مربوطه چون وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، مخابرات و غیره هشدار دهد.

وی با بیان اینکه مدیران اجرایی و مسئولان شهرداری باید نقاط ضعیف شهر را شناسایی کنند، افزود: شهرداران مناطق باید به تمامی مشکلات منطقه واقف بوده و بر اشکالات آن واقف باشند، در حقیقت شهرداری باید به مشکلات هر منطقه خود مسلط بوده تا از این طریق بتواند به دستگاه‌های ذی ربط اخطار دهد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بازنگری مستمر طرح جامع و تفصیلی و شناسایی تمام و کمال مناطق شهری توسط شهرداران منطقه و شهردار پایتخت برای جلوگیری از فرونشست زمین ضروری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet