هدر موبایل
1395/09/30 13:41:51
سرویس سیاسی
خجسته عنوان کرد:

همکاری مجلس با وزارت کشور برای افزایش بودجه برگزاری انتخابات سال 96

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس برای افزایش بودجه انتخابات سال ۹۶ بودجه وزارت کشور را افزایش خواهد داد.
همکاری مجلس با وزارت کشور برای افزایش بودجه برگزاری انتخابات سال 96 عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس برای افزایش بودجه انتخابات سال 96 بودجه وزارت کشور را افزایش خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107031590836.jpg همکاری,مجلس,با,وزارت,کشور,برای,افزایش,بودجه,برگزاری,انتخابات,سال,96 Icana

امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رایزنی وزارت کشور با مجلس برای افزایش بودجه انتخابات سال 96، اظهار داشت: وزارت کشور سال آینده برگزاری انتخابات سال 96 را بر عهده دارد که برگزاری آن و برقراری امنیت کشور در این زمینه به بودجه قابل توجهی نیاز دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین  در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: از سوی دیگر تجمیع انتخابات نیز نکته ای است که در زمینه تعیین بودجه باید به آن نگاه ویژه شود. نباید فراموش کرد که شورای نگهبان برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی را تایید کرده است و برگزاری انتخابات به این روش هزینه های خاص خود را می طلبد.

وی گفت: اکنون که شورای نگهبان برگزاری انتخابات الکترونیکی را تایید کرده است باید وزارت کشور با جدیدت و همت مضاعف، این طرح را عملیاتی کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخل کشور در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: وزارت کشور عنوان کرده بود مشکلی در زمینه تامین بودجه ندارد اما در فصل بررسی لایحه بودجه 96 اگر خواهان افزایش بودجه است مجلس همراهی خواهد کرد. طی روزهای آیتی بودجه وزارت کشور با حضور وزیر در کمیسیون بررسی می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزیر کشور عنوان کرده که وزارت کشور برای  افزایش بودجه انتخابات سال 96 با مجلس رایزنی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet