هدر موبایل
1395/10/12 13:27:59
سرویس اقتصادی
نادری مطرح کرد:

مهار تاثیر گرانی دلار با انعقاد پیمان های پولی دو یا چندجانبه

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه راهکار مناسبی برای تسهیل و افزایش مبادلات اقتصادی با کشورهای همسایه است.
مهار تاثیر گرانی دلار با انعقاد پیمان های پولی دو یا چندجانبه عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه راهکار مناسبی برای تسهیل و افزایش مبادلات اقتصادی با کشورهای همسایه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106116608594.jpg مهار,تاثیر,گرانی,دلار,با,انعقاد,پیمان,های,پولی,دو,یا,چندجانبه Icana

شهاب نادری گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،درخصوص نقش پیمان های پولی دویا چندجانبه دراقتصاد کشور گفت:درهرصورت یکی از راهکارها برای مهار تاثیرات نوسات ارزی در کشور توجه به انعقاد پیمان های پولی دوجانبه و چند جانبه است.

نماینده مردم پاوه و اورامانات درمجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیرات نامناسب افزایش نرخ ارز دراقتصاد،ادامه داد:یکی از راهکارهای برای تسهیل و افزایش مبادلات اقتصادی با کشورهای همسایه، انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه است.

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:با انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه بین کشورها می توان اقتصاد کشور را در مقابل مسائلی مانند کارشکنی دشمنان در مسائل اقتصادی، بیمه کرد.

نادری افزود:درروزهای گذشته از ارزش پول ملی کاسته شد که این برای اقتصادکشور خوب نیست؛این درحالی است که با توجه به انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه می توان به تقویت پول ملی توجه کرد.

وی گفت:برای انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه باید به موضوع دیپلماسی اقتصادی توجه شود.

این عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:بانک مرکزی باید موضوع انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه را اجرایی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet