خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1395/10/13 11:49:06
سرویس سیاسی
نوریان:

ایرانیان محبوس در اردوگاه مانوس قربانی دوگانگی حقوق بشری استرالیا شده اند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن درخواست جدیت وزارت امورخارجه در مقابل کانبرا گفت: ایرانیان محبوس در مانوس قربانی دوگانگی استرالیا در حقوق بشر شده اند و تهران به شدت نگران سرنوشت هموطنانمان در این اردوگاه است.
ایرانیان محبوس در اردوگاه مانوس قربانی دوگانگی حقوق بشری استرالیا شده اند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن درخواست جدیت وزارت امورخارجه در مقابل کانبرا گفت: ایرانیان محبوس در مانوس قربانی دوگانگی استرالیا در حقوق بشر شده اند و تهران به شدت نگران سرنوشت هموطنانمان در این اردوگاه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101847241175.jpg ایرانیان,محبوس,در,اردوگاه,مانوس,قربانی,دوگانگی,حقوق,بشری,استرالیا,شده,اند Icana

اردشیر نوریان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اعتراض شدیدالحن به رویکرد دولت استرالیا علیه مهاجران گفت: وضعیت دردناک افراد محبوس در اردوگاه مانوس پاپوآگینه نو به سند جدیدی در تناقش رفتاری کشورهای غربی در مسئله حقوق بشر تبدیل شده است.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای غربی براساس منافع و نوعی تبعیض نژادی در مسائل حقوق بشری واکنش نشان می دهند.

وی در ادامه افزود: موارد متعددی مشاهده می شود که با ادعاهای کذب حقوق بشری کشورهای غربی اقدام به موضع گیری علیه جمهوری اسلامی کرده اند اما کسی تاکنون در مورد وضعیت اردوگاه مانوس موضع گیری نکرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:  ایرانیان محبوس در مانوس قربانی دوگانگی استرالیا در حقوق بشر شده اند و تهران به شدت نگران سرنوشت هموطنانمان در این اردوگاه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان براساس وظایف ذاتی خود باید نسبت به اعاده حقوق شهروندان کشورمان به طور جدی تر عمل کند و ما از وزارت امور خارجه می خواهیم که سرنوشت این عزیزان هرچه سریع تر روشن شود.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet