خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1395/10/13 11:12:19
سرویس سیاسی
کوهکن ریزی:

عزت پاسپورت ایرانی در اردوگاه مانوس خدشه دار شده است

نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: متاسفانه با توجه به گزارش های متعدد نقض حقوق بشر در اردوگاه مانوس و حضور ۴۵۰ ایرانی در این اردوگاه می توان گفت که عزب پاسپورت ایرانی توسط استرالیا خدشه دار شده است .
عزت پاسپورت ایرانی در اردوگاه مانوس خدشه دار شده است نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: متاسفانه با توجه به گزارش های متعدد نقض حقوق بشر در اردوگاه مانوس و حضور 450 ایرانی در این اردوگاه می توان گفت که عزب پاسپورت ایرانی توسط استرالیا خدشه دار شده است . https://cdn.icana.ir/d/019/104170.jpg عزت,پاسپورت,ایرانی,در,اردوگاه,مانوس,خدشه,دار,شده,است Icana

محسن کوهکن ریزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: دفاع از حقوق شهروندی و عزّت پاسپورت ایرانی ازاصلی ترین مسئولیت های وزارت امورخارجه می باشد که باید در مورد ایرانیان محبوس در اردوگاه مانوس در اولویت دستگاه دیپلماسی قرار گیرد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت امورخارجه در مورد زخم کهنه اردوگاه مانوس باید با جدیت وارد عمل شده و گزارش اقدامات خود را به اطلاع مردم ایران اسلامی برساند.

وی در ادامه گفت: رویکرد انقلابی جمهوری اسلامی ایجاد می کند که دستگاه دیپلماسی کشورمان در دفاع از حقوق شهروندان با کسی تعارف نداشته باشد و برهمین اساس باید با استرالیا به دلیل رفتارهای خشونت آمیز با شهروندان ایرانی به طور قاطع واکنش نشان داده شود.

کوهکن ریزی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به گزارش های متعددی درباره اردوگاه مانوس و حضور 450 ایرانی در این اردوگاه می توان گفت که عزب پاسپورت ایرانی توسط استرالیا خدشه دار شده است .

وی در انتها گفت: بازگشت سریع شهروندان ایرانی محبوس شده توسط استرالیا حداقل اقدامی است که دستگاه دیپلماسی باید در دستور کار قرار دهد.

پایان پیام/  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet