هدر موبایل
1395/10/15 14:52:29
سرویس اجتماعی
صادقی:

خدمت سربازی در محل سکونت زمینه‌ساز علاقمندی مشمولان به طی دوران خدمت/ ستاد کل پیشنهادات اصلاحی را ارائه کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است: خدمت سربازی در محل سکونت سرباز در افزایش علاقمندی مشمولان برای طی دوران سربازی و کاهش آسیب‌هایی ناشی از دوری از خانواده تاثیر بسیار خواهد داشت.
خدمت سربازی در محل سکونت زمینه‌ساز علاقمندی مشمولان به طی دوران خدمت/ ستاد کل پیشنهادات اصلاحی را ارائه کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است: خدمت سربازی در محل سکونت سرباز در افزایش علاقمندی مشمولان برای طی دوران سربازی و کاهش آسیب‌هایی ناشی از دوری از خانواده تاثیر بسیار خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104404803709.jpg خدمت,سربازی,در,محل,سکونت,زمینه‌ساز,علاقمندی,مشمولان,به,طی,دوران,خدمت/,ستاد,کل,پیشنهادات,اصلاحی,را,ارائه,کند Icana

محمود صادقی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر انجام خدمت سربازی در محل سکونت سرباز برای جلوگیری از فرار، گفت: مجلس اجازه ورود به این موضوع را ندارد لذا ستاد کل نیروهای مسلح می‌تواند این پیشنهاد را ارائه کند، از این رو چنین پیشنهاداتی باید در قالب طرح یا لایحه بررسی و تعیین تکلیف شود.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تسهیلاتی که برای بهینه سازی خدمت سربازی و ارتقا کیفی نظام وظیفه از جمله خدمت سربازی در محل سکونت سرباز مطرح است می‌تواند به مجلس ارائه شود و به طور قطع مجلس نیز نظر مساعدی نسبت به آنان خواهد داشت.

وی افزود: خدمت سربازی در محل سکونت سرباز در افزایش علاقمندی مشمولان برای طی دوران سربازی و کاهش آسیب‌هایی ناشی از دوری از خانواده تاثیر بسیار خواهد داشت.

صادقی معتقد است: وجود ظرفیت در هر شهر و استان برای انجام خدمت سربازان در محلات سکونت خود موضوعی است که باید از سوی کارشناسان ستاد کل نیروهای مسلح بررسی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اصل پیشنهاد انجام خدمت نظام وظیفه در محل سکونت سربازان بسیار مناسب و تاثیرگذار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی بهترین راه برای جلوگیری از فرار سربازان را خدمت سرباز در شهر محل سکونت خود دانست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet