هدر موبایل
1395/10/19 08:45:14
سرویس اجتماعی
فولادگر مطرح کرد:

انتقاد از کاهش منابع صندوق‌فولاد در بودجه‌96 / تامین‌اعتبارات از محل مالیات کالاهای‌آسیب‌رسان درست نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از کاهش اعتبارات صندوق فولاد در بودجه سال ۹۶، گفت: تخصیص منابع از محل مالیات کالهای آسیب‌رسان برای جبران کمبود منابع صندوق فولاد درست نیست.
انتقاد از کاهش منابع صندوق‌فولاد در بودجه‌96 / تامین‌اعتبارات از محل مالیات کالاهای‌آسیب‌رسان درست نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از کاهش اعتبارات صندوق فولاد در بودجه سال 96، گفت: تخصیص منابع از محل مالیات کالهای آسیب‌رسان برای جبران کمبود منابع صندوق فولاد درست نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/42735.jpg انتقاد,از,کاهش,منابع,صندوق‌فولاد,در,بودجه‌96,/,تامین‌اعتبارات,از,محل,مالیات,کالاهای‌آسیب‌رسان,درست,نیست Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص مالیات کالاهای آسیب‌رسان، گفت: در بودجه سال 94 حدود صدمیلیارد از محل درآمد دخانیات با ردیف کسری بودجه برای صندوق فولاد و میزان افزایش حقوق کارکنان این صندوق رقمی حدود 2هزار میلیارد تومان برای صندوق بازنشستگی فولاد در نظر گرفته شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت در بودجه سال 96 رقم تخصیصی به صندوق فولاد را از هزار و 800 میلیارد به هزار 200 تومان کاهش داده است، بنابراین برای جبران این میزان از سایر بخش‌ها باید برداشته شود اما تخصیص منابع از محل درآمد وزارت بهداشت و درمان و از محل مالیات کالهای آسیب‌رسان درست نیست.

وی افزود: برای مبارزه با دخانیات، بهبود و درمان کسانی که متضرر کالاهای آسیب رسان شده اند تخصیص مالیات کالاهای آسیب‌رسان و سیگار به وزارت بهداشت و درمان لازم است، از این رو در کمیسیون تلفیق بودجه باید به این موضوع رسیدگی شود زیرا هر دو نیازمند اعتبارات هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تاکید بر بهبود وضعیت مالی صندوق بازنشستگی فولاد، گفت: در تخصیص اعتبارات به این صندوق همه ملاحظات باید در نظر گرفته شود و از محل‌هایی، اعتبارات تخصیص یابد که موجب تضرر و آسیب به سایر بخش‌ها نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet