هدر موبایل
1395/10/17 12:33:19
سرویس اجتماعی
شاعری خبر داد:

توجه به ابعاد قضایی، استخدامی و معیشتی در لایحه محیط بانان/ مذاکره با قوه قضائیه در بخش معاضدت های قضایی

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از پیگیری لایحه حمایت از محیط بانان از دولت خبر داد و افزود: لایحه در کمیسیون اجتماعی دولت در حال پیگیری بوده و همچنین مراحل قضایی آن هم از قوه قضائیه استعلام و در حال پیگیری است.
توجه به ابعاد قضایی، استخدامی و معیشتی در لایحه محیط بانان/ مذاکره با قوه قضائیه در بخش معاضدت های قضایی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از پیگیری لایحه حمایت از محیط بانان از دولت خبر داد و افزود: لایحه در کمیسیون اجتماعی دولت در حال پیگیری بوده و همچنین مراحل قضایی آن هم از قوه قضائیه استعلام و در حال پیگیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610104573478557.jpg توجه,به,ابعاد,قضایی،,استخدامی,و,معیشتی,در,لایحه,محیط,بانان/,مذاکره,با,قوه,قضائیه,در,بخش,معاضدت,های,قضایی Icana

علی محمد شاعری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری پیگیری لایحه حمایت از محیط بانان از دولت، گفت: لایحه مذکور در حاضر در کمیسیون اجتماعی دولت در حال پیگیری بوده و همچنین مراحل قضایی آن هم از قوه قضائیه استعلام و در حال پیگیری است؛ دولت قول داده پس از طی مراحل قانونی به زودی آن را به مجلس ارائه کند.

نماینده بهشهر، گلوگاه و نکا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه لایحه حمایت از محیط بانان دارای ابعاد قضایی، اداری و استخدامی و معیشتی است، تشریح کرد: معاضدت های قضایی از جمله ابعاد مهم این لایحه است که تحقق آن نیازمند هماهنگی های قضایی است که این هماهنگی هم اکنون در حال پیگیری است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: انتظار می رود این لایحه بعد از بررسی لایحه برنامه ششم به مجلس ارائه شود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بعد از ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس در اولین فرصت نسبت به بررسی و تصویب آن اقدام می کنیم، یادآور شد: محیط بانان قشر مظلومی هستند که با مشکلات اقتصادی،  استخدامی، قضایی و معیشتی دست و پنجه نرم می کنند؛ امیدوار هستیم با تصویب این لایحه مشکلات این قشر زحمتکش و پاسداران محیط زیست مرتفع شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مجلس و کمیسیون کشاورزی توجه جدی به حوزه محیط زیست و رفع مشکلات محیط بانان دارد، تصریح کرد: هر زمانی که دولت لایحه حمایت از محیط بانان را به مجلس ارائه کند با فوریت آن را در کمیسیون کشاورزی  بررسی و به صحن علنی ارائه می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet