هدر موبایل
1395/10/18 10:42:15
سرویس اقتصادی
ابراهیمی مطرح کرد:

ایجاد جو روانی برای گرانی خشکبار در بازار شب عید ممنوع/تعادل در بازار خشکبار با ایجاد بازارهای تولید به مصرف

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ایجادجو روانی برای گرانی خشکبار در بازار شب عید ممنوع است،گفت: دولت با ورود قاطعانه بازار خشکبار را در شرایطی تنظیم کند تا تمام شهروندان بتوانند خشکبار مورد نیازشان را در این ایام به نرخ مناسب خریداری کنند.
ایجاد جو روانی برای گرانی خشکبار در بازار شب عید ممنوع/تعادل در بازار خشکبار با ایجاد بازارهای تولید به مصرف عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ایجادجو روانی برای گرانی خشکبار در بازار شب عید ممنوع است،گفت: دولت با ورود قاطعانه بازار خشکبار را در شرایطی تنظیم کند تا تمام شهروندان بتوانند خشکبار مورد نیازشان را در این ایام به نرخ مناسب خریداری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103134377707.jpg ایجاد,جو,روانی,برای,گرانی,خشکبار,در,بازار,شب,عید,ممنوع/تعادل,در,بازار,خشکبار,با,ایجاد,بازارهای,تولید,به,مصرف Icana

علی ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره گرانی خشکبار در بازار شب عید،گفت:دولت با حذف دلالان از  چرخه تولید، بازار را در شرایط تبادلات تجاری میان مصرف کننده و تولید کننده برطبق نرخ گذاری متعادل قرار دهد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: واسطه ها و دلالان نباید در مناسبت هایی همچون عید وشب یلدا بر نرخ  مواد غذایی همچون خشکبار تاثیر بگذارند.

شهروندان خشکبار قاچاق را خریداری نکنند

وی ادامه داد: ایجاد بازارهای تولید به مصرف راهکاری برای تعیین نرخ خشکبار در حالت متعادل است تا علاوه برمصرف کننده تولید کننده نیز از شرایط بازار راضی باشد.

ابراهیمی،افزود: شهروندان در این ایام آگاه باشند که به هیچ وجه شکلات های خارجی که به طریق قاچاق وارد شده را خریداری نکنند و این در حالی است که این نوع از کالاهای غذایی که بدون غربالگری وارد می شوند، بطور حتم سلامت مردم را به خطرمی اندازد.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایجاد جو روانی برای گرانی خشکبار در بازار شب عید ممنوع است،گفت: دولت با ورود قاطعانه بازار خشکبار را در شرایطی تنظیم کند تا تمام شهروندان بتوانند خشکبار مورد نیازشان را در این ایام به نرخ مناسب خریداری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet