هدر موبایل
1395/10/19 08:44:59
سرویس فرهنگی
موسوی:

فدراسیون، عرصه فوتبال را تنش‌زدایی کند/ استعفای کی‌روش از تمامی جهات بررسی کارشناسی شود

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه اختلاف‌ها می‌تواند عرصه فوتبال را دچار چالش کند، تصریح کرد: مسئولین ورزش باید این موضوعات را پیش از رسانه‌ای شدن، حل و فصل کنند و نگذارند چنین مواردی ادامه‌دار باشد.
فدراسیون، عرصه فوتبال را تنش‌زدایی کند/ استعفای کی‌روش از تمامی جهات بررسی کارشناسی شود سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه اختلاف‌ها می‌تواند عرصه فوتبال را دچار چالش کند، تصریح کرد: مسئولین ورزش باید این موضوعات را پیش از رسانه‌ای شدن، حل و فصل کنند و نگذارند چنین مواردی ادامه‌دار باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608107947434245.jpg فدراسیون،,عرصه,فوتبال,را,تنش‌زدایی,کند/,استعفای,کی‌روش,از,تمامی,جهات,بررسی,کارشناسی,شود Icana

سیدفرید موسوی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مناقشه کی‌روش و برانکو و استعفای کتبی کی‌روش گفت: این بحث‌ها برای ورزش و جامعه فوتبال کشور مناسب نیست چراکه در جامعه ما ورزش نقش کارکردی دارد و این اختلاف ها می‌تواند این نقش را دچار چالش بکند لذا مسئولین ورزش باید به این موضوع ورود کنند و نگذارند این موارد ادامه‌دار باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس افزود: تیم ملی جایگاه خاصی در ورزش کشور دارد و نیاز است مسئولین ورزشی مسائل آن را با حساسیت بیشتر و پیش از رسانه‌ای شدن، حل و فصل کنند.

موسوی با اشاره به در اختیار قرار داشتن بیشترین امکانات و سرمایه برای کی‌روش و استعفای وی به بهانه امتیازگیری تصریح کرد: کی‌روش در نامه خود اعلام کرده که به دنبال امتیازگیری نیست؛ ولی در صورتی که چنین برداشتهایی از رفتار کی‌روش به وجود آید یقینا باید با چنین رفتارهایی برخورد شود با این حال به نظر می‌آید چنین موضوعی از تمامی جهات نیاز به بررسی بیشتر دارد و انتظار فراکسیون ورزش این است که فدراسیون فوتبال و رئیس فدراسیون به صورت جدی در این مورد وارد قضیه شده و موضوع را بررسی کنند.

وی با بیان اینکه ورزش و فوتبال کشور به مثابه یک سیستم است و از مولفه‌های مختلف تشکیل می‌شود خاطر نشان کرد: یکی از مولفه‌های سیستم ورزش کشور، تیم ملی و مولفه دیگر تیم‌های باشگاهی است که اگر هماهنگی و همکاری بین آنها اتفاق بیفتد و مهره‌ها با هم و کنار هم هماهنگ شوند، می‌توان هم‌افزایی بیشتری داشت.

موسوی تصریح کرد: مناسب نیست که هر کسی کار خودش را بکند؛ البته یکی از وظایف فدراسیون ایجاد هماهنگی‌ها است ولی اختلاف‌هایی که در حال حاضر شکل گرفته‌ اختلاف‌های منفی در حوزه ورزشی کشور و جامعه رسانه‌ای و ورزشی ایجاد کرده و نیاز است رئیس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش با توجه به تبعات این اختلافها در جامعه ورزشی سریع ورود کرده و نگذارند این موضوع ادامه دار شود.

 سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس افزود: اگر اختلاف‌ها ادامه پیدا کند، قطع یقین ورزش کشور آسیب می‌بیند مخصوصا اینکه بازی‌های مهم و بین‌المللی در پیش داریم و نیاز است در جامعه ورزشی کمتر از این تنش‌ها را شاهد باشیم. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet