هدر موبایل
1395/10/20 10:59:51
سرویس اقتصادی
سلیمی،تاکیدکرد:

افزایش نرخ روزانه گوشت باعث دغدغه میان شهروندان شده است

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه تنظیم بازار گوشت تبدیل به دغدغه ای برای مردم شده است،گفت:افزایش نرخ گوشت متاسفانه روزانه است و این امر شهروندان را بامشکلات عدیده ای روبرو کرده است.
افزایش نرخ روزانه گوشت باعث دغدغه میان شهروندان شده است نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه تنظیم بازار گوشت تبدیل به دغدغه ای برای مردم شده است،گفت:افزایش نرخ گوشت متاسفانه روزانه است و این امر شهروندان را بامشکلات عدیده ای روبرو کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg افزایش,نرخ,روزانه,گوشت,باعث,دغدغه,میان,شهروندان,شده,است Icana

اصغر سلیمی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تنظیم بازارگوشت، گفت:عرضه و تقاضا در بازار گوشت همخوانی ندارد و این درحالی است که درگذشته عشایر25 الی 40 درصد گوشت مصرفی کشور را تامین  میکردند.

نماینده مردم سمیرم درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش سرسام آور نرخ نهاده های دامی عاملی برای گرانی گوشت دربازار به شمارمی آید،تصریح کرد:دولت باید در گام نخست برای تنظیم بازار گوشت نهاده های دامی ارزان قیمت را  در اختیار  دامداران قرار دهند  تا  دامداران بتوانند با هزینه  پایین دام را تولید و سپس روانه بازارکنند.

سلیمی،افزود:واردات گوشت به شرط عدم ضربه به تولید داخلی می تواند نرخ گوشت را کاهش دهد؛البته تنها باید واردات بر طبق نیاز مصرفی جامعه عملیاتی شود.

عضو هیئت رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه تنظیم بازارگوشت تبدیل به دغدغه ای برای مردم شده است،یادآورشد:افزایش نرخ گوشت متاسفانه روزانه است و این امر شهروندان را بامشکلات عدیدهای روبروکرده است./

 پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet