هدر موبایل
1395/10/20 11:37:39
سرویس فرهنگی
زمانی:

کی‌روش منطقی عمل کند/ فدراسیون فوتبال، قبل از جنجال رسانه‌ای موضوعات را حل‌وفصل کند

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال معتقد است اگرچه کی‌روش مربی بزرگی است ولی باید منطقی عمل کند تا به آنچه می‌خواهد و مدنظر وی است، برسد.
کی‌روش منطقی عمل کند/ فدراسیون فوتبال، قبل از جنجال رسانه‌ای موضوعات را حل‌وفصل کند عضو هیات مدیره باشگاه استقلال معتقد است اگرچه کی‌روش مربی بزرگی است ولی باید منطقی عمل کند تا به آنچه می‌خواهد و مدنظر وی است، برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/78803.jpg کی‌روش,منطقی,عمل,کند/,فدراسیون,فوتبال،,قبل,از,جنجال,رسانه‌ای,موضوعات,را,حل‌وفصل,کند Icana

حسن زمانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مخالفت فدراسیون فوتبال با پذیرش استعفای کی‌روش گفت: کی‌روش مربی بزرگی است و زحمات بسیار زیادی کشیده اما پیشنهاد من اینست که منطقی عمل کند تا به آنچه می‌خواهد و مدنظر وی است برسد.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رسانه‌ای شدن مناقشه کی‌روش و برانکو ادامه داد: هر کس بایستی کار خود را انجام دهد و بهتر بود این مسائل وارد فضای رسانه‌ای نشود و در جلسه مشترک مطرح شده و حل می‌شد.

وی پیشنهاد داد رئیس فدراسیون فوتبال، چنین مواردی را در اولین فرصت و قبل از رسانه‌ای شدن حل کند.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه موارد اختلافی برانکو و کی‌روش قابل حل است، گفت: کی‌روش و برانکو هر کدام خواسته‌هایی دارند که به نظر می‌رسد با تشکیل جلسه‌ای با حضور هر دو مربی قضیه قابل حل شدن است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: کی‌روش باید کمی از خواسته‌های خود کوتاه بیاید و بداند در کشوری زندگی می‌کند که رفتارهای اعتراضی شدید و خارج از چارچوب پسندیده نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet