شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/03/09 08:19:00
سرویس سیاسی
وعده‌های اقتصادی نامزدها؛ شعار یا واقعیت -6

دلخوش: کاندیداها باید واقعیات و مقدورات جامعه را مد نظر قرار دهند

**سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی گفت: کاندیداهای ریاست جمهوری باید واقعیات فرهنگ،‌ نیازها و امکانات و مقدورات جامعه را مد نظر قرار دهند.

"سیدکاظم دلخوش" در گفتگو با خبر نگار خانه ملت در مورد وعده های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت:  با توجه به اینکه کشور ما توسط قوای مخلف اداره می شود مسلما قوای مختلف باید هماهنگی های لازم را با یکدیگر داشته باشند.
دلخوش در ادامه افزود:‌ تدوین قوانین، ‌اجرای آن و پیگیری ها و حقوق مصرف کننده همه یک زنجیره را نشان می دهد که اگر هر کدام از این زنجیره ها به خوبی متوجه اهمیت آن نباشند آسیب زیادی متوجه کشور خواهد شد.
دلخوش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد انتخابات اظهار داشت: ‌ایشان به دلیل آنکه کارهای اجرایی داشته اند و به دلیل اشرافی که به تمام امور جامعه دارند متوجه شده اند که برخی از شعارهای کاندیداها تناسبی با نیازهای جامعه ندارد.
وی با بیان اینکه بعضی از از وعدهای کاندیداها قابل تحقق در جامعه نیستند اظهار داشت : مسلما دولت برای آنکه بتواند کارها را انجام دهد باید قوانین را اجرا نماید و قوانین نیز راههای مخصوص خود را دارد.
دلخوش افزود:‌ شعار دادن به تنهایی نمی تواند راهگشا باشد بلکه کاندیداهای ریاست جمهوری  باید واقعیات فرهنگ،‌ نیازها و امکانات و مقدورات جامعه را مد نظر قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet