هدر موبایل
1388/03/09 17:18:00
سرویس بین الملل
نایب رییس مجلس نواب بحرین:

در مقابل فشار قدرت‌های بزرگ برای موضع گیری علیه ایران، تسلیم نمی‌شویم

**نایب رییس مجلس نواب بحرین تاکید کرد: کشور ما در مقابل فشار قدرت‌های بزرگ برای موضع گیری علیه ایران تسلیم نخواهد شد.

به گزارش خانه ملت، "صلاح علی مهر" ظهر روز شنبه با "امیدوار رضایی" رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و بحرین دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رضایی با اشاره به سابقه روابط و مشترکات تاریخی، فرهنگی و دینی بین دو کشور گفت: وجود ظرفیت‌های فراوان برای گسترش هر چه بیشتر مناسبات و همکاری‌های دوجانبه، ارتقاء روابط در سطوح مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را می‌طلبد.

وی در ادامه با تاکید بر توسعه ارتباطات گروه‌های دوستی پارلمانی افزود: تبادل هیات‌های سیاسی و پارلمانی ایران و بحرین می‌تواند بستر همکاری‌های هرچه بیشتر دو کشور را در منطقه خلج‌فارس و محافل بین‌المللی فراهم کند.

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و بحرین با خاطرنشان ساختن لزوم وحدت مسلمانان در جهان گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال طرحی می‌باشند که میان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای عرب اختلاف ایجاد کنند که این موضوع بیداری و هوشیاری ملل اسلامی را می‌طلبد.

امیدوار رضایی توانمندی‌های علمی و تکنولوژیکی کشور ایران را در منطقه و جهان قابل توجه دانست و بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران در انتقال تجارب خود در این راستا به کشورهای منطقه و فراتر از آن تاکید کرد.

در ادامه این دیدار صلاح علی محمد نایب رییس مجلس نواب بحرین، جمهوری اسلامی ایران را کشوری مهم و بزرگ در منطقه و با روابط خوب با بحرین ارزیابی کرد و گفت: بحرین امنیت ایران را امنیت خود می‌داند و در مقابل فشار قدرت‌های بزرگ برای موضع گیری علیه ایران تسلیم نخواهد شد.

در پایان رییس گروه دوستی پارلمانی بحرین تشریک مساعی و همکاری گسترده فی‌مابین در محافل بین‌المللی، اسلامی و آسیایی را خواستار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet