ایام محرم 1398
1395/10/28 08:42:10
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

برجام قابل مذاکره نیست/ آمریکا با بهانه تراشی به دنبال توجیه بدعهدی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در زمینه برجام به هیچ وجه مذاکرات جدیدی صورت نخواهد گرفت، نشست های بعد از توافق برای اجرای برجام است.
برجام قابل مذاکره نیست/ آمریکا با بهانه تراشی به دنبال توجیه بدعهدی است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در زمینه برجام به هیچ وجه مذاکرات جدیدی صورت نخواهد گرفت، نشست های بعد از توافق برای اجرای برجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg برجام,قابل,مذاکره,نیست/,آمریکا,با,بهانه,تراشی,به,دنبال,توجیه,بدعهدی,است Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه در زمینه برجام مجدد مذاکره صورت نخواهد گرفت، اظهار داشت:برجام توافق با یک کشور خاص یا آمریکا نیست بلکه توافقی است بین المللی که کشورهای گروه 1+5 با ایران پای میز مذاکره نشسته و همه آنها با هم متعهد به اجرا آن شده اند.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: با این حساب یک عضو گروه 1+5 نمی تواند ادعا بازنگری یا مذاکره مجدد کند، لذا برجام هرگز قابل مذاکره و بازنگری مجدد نیست.

وی ادامه  داد: آنچه توافق شده باید اجرایی شود اما آمریکایی ها بنا ندارد به تعهدد بین المللی شان عمل کنند و به دنبال بهانه برای عهدشکنی و نقض برجام هستند، این نوع بهانه گیری، ترامپی است.

این نماینده عنوان کرد:آمریکایی ها به خصوص ترامچ  با بهانه تجدید نظر و بازنگری در برجام می خواهند عهدشکنی خود را توجیه کنند این در حالی است که برجام غیر قابل مذاکره است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات اخیر اظهار داشت: نشست هایی که اخیر بین معاونان وزرای  خارجه کشورهای 1+5 صورت می گیرد در مسیر اجرای برجام است، بعد از امضای برجام، هیچ مذاکره ای برای تغییر در برجام صورت نمی گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet