آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران مطرح کرد؛

نوسازی ابنیه مسکونی در بافت فرسوده روستایی با جدیت دنبال می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران گفت:بهسازی و نوسازی ابنیه مسکونی در بافت فرسوده روستاهای استان تهران از ضروریاتی است که با جدیت پیگیری می شود.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:27
نوسازی ابنیه مسکونی در بافت فرسوده روستایی با جدیت دنبال می شود مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران گفت:بهسازی و نوسازی ابنیه مسکونی در بافت فرسوده روستاهای استان تهران از ضروریاتی است که با جدیت پیگیری می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102991605012.jpg نوسازی,ابنیه,مسکونی,در,بافت,فرسوده,روستایی,با,جدیت,دنبال,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی خوئینی با اشاره به نقش حائز اهمیت استحکام بنا در کاهش و مهار مخاطرات احتمالی در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه اظهار داشت:یکی از دغدغه های ما در حوزه بنیاد مسکن به بافت فرسوده در روستاهای استان تهران معطوف می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران عنوان کرد:تسهیلات تعریف شده برای پرداخت و ارائه به متقاضیان در مناطق روستایی نیز با هدف تقویت استحکام بنا در چنین محدوده هایی اجرایی می شود.

وی افزود:بالا رفتن عمر مفید ساختمان ها، پیشگیری از ایجاد بافت های فرسوده و پایداری هر چه بیشتر ابنیه و مقاوم سازی آن ها از مولفه های حائز اهمیتی به شمار می رود که با جدیت پیگیری می شود.

خوئینی عنوان کرد:تحقق این امر خطیر فقط با نقش آفرینی بنیاد مسکن حاصل نخواهد شد و دستیابی به موفقیت های هرچه بیشتر، مستلزم توجه مضاعف مالکان و سازندگان بناهای مسکونی در مناطق روستایی این استان است.

وی افزود:بدون تردید نقش رسانه ها در حصول این دستور کار ویژه، بسیار تأثیرگذار و تعیین کننده خواهد بود و خبرنگاران و صاحبان قلم به عنوان یکی از بازوان توانمند در حوزه فرهنگ سازی و توسعه اجتماعی در عرصه مذکور بسیار کارآمد و موثر هستند.

به گزارش مهر، مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران یادآور شد:در برخی از مناطق روستایی، اطلاع رسانی ها ضعیف به نظر می رسد که بدون تردید با ورود اصحاب رسانه و افزایش سطح آگاهی ها، به توفیقات و دستاوردهای هر چه بیشتری در عرصه مقاوم سازی ابنیه مسکونی دست خواهیم یافت.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000