هدر اصلی
1395/11/02 10:20:37
سرویس دیگر رسانه‌ها
تابش:

آتش‌نشانان به حمایت‌های قانونی بیشتری نیاز دارند

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد به منظور تجلیل از خدمات آتش‌نشانان و همدردی با بازماندگان و مجروحین حادثه ناگوار پلاسکو، در ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی اردکان حضور یافت و با اهدای گل نسبت به درگذشتگان این حادثه ادای احترام کرد.
آتش‌نشانان به حمایت‌های قانونی بیشتری نیاز دارند رئیس مجمع نمایندگان استان یزد به منظور تجلیل از خدمات آتش‌نشانان و همدردی با بازماندگان و مجروحین حادثه ناگوار پلاسکو، در ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی اردکان حضور یافت و با اهدای گل نسبت به درگذشتگان این حادثه ادای احترام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104556063020.jpg آتش‌نشانان,به,حمایت‌های,قانونی,بیشتری,نیاز,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش با تجلیل از فداکاری و ایثار آتش‌نشانان در حوادث مختلف خطاب به آنان گفت: در جایگاه حساس، خطیر و سختی قرار دارید که سلامت مردم و نجات جان آنان به درایت و از خودگذشتگی شما بستگی دارد. البته تاکنون ثابت کرده‌اید که در این راه به خوبی قدم برداشته‌اید و از بذل هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اید.

وی با تاکید بر اینکه بروز حوادث تلخ و ناگوار همچون پلاسکو ناشی از عدم دقت و توجه کافی به اصول تخصصی و ایمنی ساختمان و اهمال دستگاه‌های دست‌اندرکار است، افزود: مماشات درباره مسائلی که با جان مردم سر و کار دارد به هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم اردکان تصریح کرد: باید از آتش‌نشانان در برابر حوادث مختلف، حمایت قانونی بهتری صورت گیرد و با توجه به حساسیت ایجادشده طی روزهای اخیر نزد افکار عمومی و مسئولان، رسیدگی به مشکلات و برطرف‌کردن خلاءهای قانونی در این زمینه می‌تواند تسهیل شود.

تابش ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همکاری بین بخشی همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی، هر چه سریع‌تر وضعیت حادثه پلاسکو روشن شود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم اردکان در پایان برای درگذشتگان این حادثه از درگاه خداوند طلب مغفرت و برای مجروحین شفای عاجل مسالت کرد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet