هدر اصلی
1395/11/02 10:58:07
سرویس دیگر رسانه‌ها
با سرپرستی جابری انصاری؛

هیأت ایرانی برای حضور در نشست سوریه امروز به قزاقستان می رود

هیات جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه برای مشارکت در نشست سوریه و رایزنی با هیأت‌های روسیه و ترکیه امروز ظهر وارد قزاقستان می شود.
هیأت ایرانی برای حضور در نشست سوریه امروز به قزاقستان می رود هیات جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه برای مشارکت در نشست سوریه و رایزنی با هیأت‌های روسیه و ترکیه امروز ظهر وارد قزاقستان می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100038021165.jpg هیأت,ایرانی,برای,حضور,در,نشست,سوریه,امروز,به,قزاقستان,می,رود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، هیات جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی حسین جابری‌انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه برای شرکت در اجلاس آستانه در خصوص بحران سوریه، ظهر امروز (شنبه) به وقت محلی وارد شهر آستانه پایتخت قزاقستان می‌شود.

این هیات که جمعه شب تهران را به مقصد آلماتی ترک کرد، بلافاصله پس از ورود به آستانه رایزنی‌های خود با هیات‌های اعزامی از سوی روسیه و ترکیه به اجلاس سوریه را آغاز خواهد کرد. هدف از رایزنی‌ها بین سه کشور فراهم کردن مقدمات برگزاری موفق‌تر اجلاس آستانه است.

به گزارش مهر، یادآوری می‌شود اجلاس آستانه که به میزبانی دولت قزاقستان و با نظارت روسیه، ترکیه و جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۴ و ۵ بهمن ماه برگزار می‌شود، اهدافی چون تثبیت آتش‌بس، رویارویی موثر با تروریسم و انجام گفت‌وگوهای سوری - سوری بین دولت و معارضه سوریه برای فراهم کردن مقدمات وصول به یک راه‌حل سیاسی برای بحران سوریه را در دستورکار خود دارد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet