هدر موبایل
1395/11/02 14:10:16
سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون عمران مجلس:

باید با دیدگاهی نو و مشکل‌گشا به کمک واحدهای صنعتی رفت

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس گفت: مدیران لرستان از ظرفیت نمایندگان استفاده کنند.
باید با دیدگاهی نو و مشکل‌گشا به کمک واحدهای صنعتی رفت نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس گفت: مدیران لرستان از ظرفیت نمایندگان استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108895218405.jpg باید,با,دیدگاهی,نو,و,مشکل‌گشا,به,کمک,واحدهای,صنعتی,رفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا ملکشاهی‌راد در دیدار با رئیس، معاونین و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار کرد: با توجه به اینکه مدیریت ارشد استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی به تنهایی قادر به حل مشکلات اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار نخواهند بود مدیران باید از ظرفیت نمایندگان به خوبی استفاده کنند.

 وی بر لزوم تقویت ارتباط مدیران استان با نمایندگان مجلس تاکید کرد و گفت: متولیان بخش صنعت استان باید از ظرفیت نمایندگان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استفاده کنند.

ملکشاهی‌راد بهترین کمک به وضع موجود و مشکلات پیش آمده در صنعت لرستان را همفکری، هماهنگی و همدلی بین مدیریت ارشد استان و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و نمایندگان مجلس دانست.

این نماینده بیان کرد: باید با دیدگاهی نو، جدید و مشکل‌گشا به کمک واحدهای صنعتی رفت تا از این وضع نامطلوب خارج شوند.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با اشاره به این‌که «هزینه ایجاد شغل در بخش صنعت گران است و باید با کمک مدیران زمینه ایجاد مشاغل ارزان قیمت را در لرستان فراهم سازند» افزود: نباید نگاه مدیران به نمایندگان سیاسی باشد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet